👩‍⚕️ DOC.ua запускає онлайн-тестування на симптоми COVID-19

Čytaty latynkoju
👩‍⚕️ DOC.ua запускає онлайн-тестування на симптоми COVID-19

Де пройти тест на симптоми COVID-19

Експрес-тест доступний для користувачів у Telegram, Viber та на сайті DOC.ua. Тестування займає 1-2 хвилини. За його результатами ви дізнаєтеся, до якої групи ризику можна віднести ваш теперішній стан здоров’я: задовільний, підозра на ГРВІ чи на коронавірус. Чат-бот підкаже вам, що робити або до кого звернутися.

Які питання

Користувачу необхідно відповісти на прості питання про стан його здоров’я, контакти з хворими та нещодавні подорожі. Тест складено на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Важливо

Результати тесту на симптоми COVID-19мають інформаційний характер і не є медичним діагнозом. У разі виявлення ознак захворювання рекомендують: за важкого стану звернутися до швидкої допомоги, за середнього та легкого – проконсультуватися із вашим сімейним лікарем або терапевтом у режимі онлайн-консультацій чи записатися на приймання.

Пройдіть також тест: чи добре ви знаєте коронавірус?‍⚕️ Тест: чи добре ви знаєте коронавірус?.

Na chasi активно висвітлює тему пандемії коронавірусу у світі та в Україні. Ми ретельно перевіряємо всю інформацію перед публікацією. Всі матеріали за цією темою ви можете знайти під спеціальним тегом.

А найважливіше ми зберемо для вас тут:

Самоізоляція — не дуже веселе заняття. Як краще проводити час вдома, ми теж знаємо і розповідаємо: