Aa Aa Aa
Aa Aa Aa

Про проект

Що це

Na chasi — це онлайн-видання, що розповідає про сучасний бізнес та підприємництво, креативні індустрії, технології та урбаністику. Ми висвітлюємо ключові події та тренди у цих сферах в Україні, а також вивчаємо досвід наших сусідів у країнах Європи. Головна наша ідея: жодної «зради» та політики, тільки можливості та інновації. Можна скаржитися на перепони та проблеми, а можна знаходити і примножувати здобутки. Нам подобається робити друге.

Для кого цей проект

Наші читачі — освічені українці та європейські сусіди з країн Східної Європи, які цікавляться наукою, технологіями, економікою, стартапами та можливостями розумних міст. Всі ті, для кого #на_часі — зміни не лише кількісні, але й якісні.

Про що ми розповідаємо

Наша команда каже «так» наступним темам:

  • Наука та технології, гаджети та винаходи (рубрика «Техно»)
  • Стартапи та підприємництво, реформи законодавства та новини, які стосуються бізнесу; ділова література (рубрика «Бізнес»)
  • Креативна економіка та індустрії, сучасна культура та медіа (рубрика «Креатив»)
  • Розумні міста та сервіси економіки спільного користування (рубрика «Урбан»)

Як ми працюємо з текстами

Редакція не надає текстів своїх матеріалів, інтерв’ю чи авторських колонок на попереднє затвердження та вичитку спікерам чи представникам компаній, стартапів, установ та організацій, що фігурують в цих матеріалах. Внесення фактологічних правок та доповнень допускається за запитом після публікації матеріалу.

Як нічого не пропустити

Підписатися на Na chasi

Якщо ви розділяєте наші ідеї та цінності, підписатися на нас можна тут:

Стати партнером чи рекламодавцем

Ми готові запропонувати вам не лише розміщення банерної реклами чи спонсорство рубрик, але й спецпроекти, серії спонсорованих матеріалів та інші форми взаємовигідного співробітництва. Щоби побачити варіанти брендування та реклами, завантажте наш медіакіт (у форматі PDF). З питань розміщення реклами та різних форм співпраці звертайтеся: adv@nachasi.com

Важливо: редакція не виготовляє та не розміщує нативних, баннерних чи інших видів реклами для проектів, які надають послуги онлайн-казино, gambling-сервісів, торгівлі зброєю, наркотичними та психотропними речовинами, виробляють чи пропагують споживання алкоголю, тютюнових виробів та їхніх сурогатів.

Долучитися до команди

Якщо хочете стати частиною нашої редакції, зверніть увагу на вакансії. Ми шукаємо:

  • менеджера з продажу онлайн-реклами та спецпроектів (щонайменше 1 рік досвіду успішних продажів для онлайн-медіа)

Короткий опис попереднього досвіду та проектів + мотиваційний лист приймаються на адресу info@nachasi.com (з темою «Прагну долучитися до Na chasi»)

Наші контакти

Керівництво:

Спецпроекти та інтерв’ю:

Переклади та статті:

Репортажі та новини:

Повідомити новину чи прислати прес-реліз — info@nachasi.com | Замовити рекламу — adv@nachasi.com