Aa Aa Aa
Aa Aa Aa

Про проект

Що це

Na chasi — це онлайн-видання, що розповідає про сучасний бізнес та підприємництво, креативні індустрії, технології та урбаністику. Ми висвітлюємо ключові події та тренди у цих сферах в Україні, а також вивчаємо досвід наших сусідів у країнах Європи.

Головна наша ідея: жодної «зради» та політики, тільки можливості та інновації. Можна скаржитися на перепони та проблеми, а можна знаходити і примножувати здобутки. Нам подобається робити друге.

Для кого цей проект

Наші читачі — освічені українці та європейські сусіди з країн Східної Європи, які цікавляться наукою, технологіями, економікою, стартапами та можливостями розумних міст. Всі ті, для кого #на_часі — зміни не лише кількісні, але й якісні.

Подивитися докладну статистику можна у нашій інфографіці.

Про що ми розповідаємо

Наша команда каже «так» наступним темам:

  • Наука та технології, гаджети та винаходи (рубрика «Техно»)
  • Стартапи та підприємництво, реформи законодавства та новини, які стосуються бізнесу; ділова література (рубрика «Бізнес»)
  • Креативна економіка та індустрії, сучасна культура та медіа (рубрика «Креатив»)
  • Розумні міста та сервіси економіки спільного користування (рубрика «Урбан»)

Як ми працюємо з текстами

Редакція не надає повних текстів своїх матеріалів на попереднє затвердження та вичитку спікерам чи представникам компаній, стартапів, установ та організацій, що фігурують в цих матеріалах. Внесення фактологічних правок та доповнень допускається за запитом після публікації матеріалу.

Попереднє затвердження прямої мови спікерів інтерв’ю, бліців та опитувань допускається. Строк затвердження при цьому складає 48 годин з моменту надсилання спікерам матеріалу чи цитат із нього.

Усі інтерв’ю, колонки та статті виходять виключно українською мовою. Іноземну пряму мову у нашому матеріалі ми перекладаємо.

Як нічого не пропустити

Підписатися на Na chasi

Якщо ви розділяєте наші ідеї та цінності, підписатися на нас можна тут:

Стати партнером чи рекламодавцем

Ми готові запропонувати вам не лише розміщення банерної реклами чи спонсорство рубрик, але й спецпроекти, серії спонсорованих матеріалів та інші форми взаємовигідного співробітництва.

Вартість розміщення реклами та запуску спецпроектів можна побачити, переглянувши наш прайс на сайті.

З питань розміщення реклами та різних форм співпраці звертайтеся: adv@nachasi.com

Важливо: редакція не виготовляє та не розміщує нативних, баннерних чи інших видів реклами для проектів, які надають послуги онлайн-казино, gambling-сервісів, торгівлі зброєю, наркотичними та психотропними речовинами, виробляють чи пропагують споживання алкоголю, тютюнових виробів та їхніх сурогатів, а також політичних та навколополітичних проектів, партій чи об’єднань. Ми також не зацікавлені в партнерстві «прес-реліз в обмін на логотип».

Наші контакти

Керівництво:

Спецпроекти:

Статті та інтерв’ю:

Новини та прес-релізи:

Повідомити новину чи прислати прес-реліз — info@nachasi.com | Замовити рекламу — adv@nachasi.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: