fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa

Про проект

Що це

Na chasi — це видання про все, що цікавить креативного українця: від стартапів та підприємництва до культури та урбаністики. Ми висвітлюємо ключові події та тренди у цих сферах в Україні, а також вивчаємо досвід наших сусідів у країнах Європи.

Головна наша ідея: жодної «зради» та політики, тільки можливості та інновації. Можна скаржитися на перепони та проблеми, а можна знаходити і примножувати здобутки. Нам подобається робити друге.

Для кого цей проект

Наші читачі — освічені українці та європейські сусіди з країн Східної Європи, які цікавляться наукою, технологіями, економікою, стартапами та можливостями розумних міст. Всі ті, для кого #на_часі — зміни не лише кількісні, але й якісні.

Подивитися докладну статистику можна у нашій інфографіці.

Хто ми та що ми робимо

Наша команда каже «так» наступним темам:

  • Наука та технології, ґаджети та винаходи (рубрика «Техно»)
  • Стартапи та підприємництво, реформи законодавства, ділова література (рубрика «Бізнес»)
  • Креативна економіка та індустрії, сучасна культура та медіа (рубрика «Культура»)
  • Розумні міста та сервіси економіки спільного користування (рубрика «Урбан»)

Як ми працюємо з текстами

Редакція не надає повних текстів своїх матеріалів на попереднє затвердження та вичитку спікерам чи представникам компаній, стартапів, установ та організацій, що фігурують в цих матеріалах (крім тих, що виходять на платній основі). Внесення фактологічних правок та доповнень допускається за запитом після публікації матеріалу.

Усі інтерв’ю, колонки та статті виходять виключно українською мовою. Іноземну пряму мову у нашому матеріалі ми перекладаємо.

Як опублікувати свою колонку в Na chasi

Для нас пишуть вже понад 65 колумністів. Щоби ви могли одразу створити колонку, котра приверне увагу аудиторії, ми склали докладну інструкцію.

Як долучитися до команди видання

Зараз ми шукаємо менеджера з продажу нативної реклами. Якщо ви зацікавлені у такій роботі, виконайте тестове завдання та надішліть його нам — ми з вами сконтактуємо.

Як нічого не пропустити

Підписатися на Na chasi

Долучитися до розмови та читання можна тут:

Стати партнером чи рекламодавцем

Ми готові запропонувати вам не лише розміщення банерної реклами чи спонсорство рубрик, але й спецпроекти, серії спонсорованих матеріалів та інші форми взаємовигідного співробітництва.

Вартість розміщення реклами та запуску спецпроектів можна побачити, переглянувши наш прайс на сайті.

Інформаційне партнерство можливе з конференціями, компаніями та організаторами заходів, котрі мають суттєвий вплив на конструктивні зміни та перетворення у суспільстві. Ми не зацікавлені в партнерстві «прес-реліз в обмін на логотип» без формування цінності для читацької аудиторії. Дізнатися більше про те, як ми працюємо з інфопартнерами, та подати заявку можна за посиланням.

Важливо: редакція не виготовляє та не розміщує нативних, баннерних чи інших видів реклами для проектів, які надають послуги онлайн-казино, gambling-сервісів, торгівлі зброєю, наркотичними та психотропними речовинами, пропагують споживання алкоголю, а також для політичних та навколополітичних проектів, партій чи об’єднань.

Наші контакти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: