Aa Aa Aa
Aa Aa Aa

Про проект

Що це

Na chasi — це онлайн-видання, що розповідає про сучасний бізнес та підприємництво, креативні індустрії, технології та урбаністику. Ми висвітлюємо ключові події та тренди у цих сферах в Україні, а також вивчаємо досвід наших сусідів у країнах Європи.

Головна наша ідея: жодної «зради» та політики, тільки можливості та інновації. Можна скаржитися на перепони та проблеми, а можна знаходити і примножувати здобутки. Нам подобається робити друге.

Для кого цей проект

Наші читачі — освічені українці та європейські сусіди з країн Східної Європи, які цікавляться наукою, технологіями, економікою, стартапами та можливостями розумних міст. Всі ті, для кого #на_часі — зміни не лише кількісні, але й якісні.

Подивитися докладну статистику можна у нашій інфографіці.

Про проект

Наша команда каже «так» наступним темам:

  • Наука та технології, ґаджети та винаходи (рубрика «Техно»)
  • Стартапи та підприємництво, реформи законодавства, ділова література (рубрика «Бізнес»)
  • Креативна економіка та індустрії, сучасна культура та медіа (рубрика «Креатив»)
  • Розумні міста та сервіси економіки спільного користування (рубрика «Урбан»)

Як ми працюємо з текстами

Редакція не надає повних текстів своїх матеріалів на попереднє затвердження та вичитку спікерам чи представникам компаній, стартапів, установ та організацій, що фігурують в цих матеріалах (крім тих, що виходять на платній основі). Внесення фактологічних правок та доповнень допускається за запитом після публікації матеріалу.

Усі інтерв’ю, колонки та статті виходять виключно українською мовою. Іноземну пряму мову у нашому матеріалі ми перекладаємо.

Як опублікувати свою колонку в Na chasi

Для нас пишуть вже понад 65 колумністів. Щоби ви могли одразу створити колонку, котра приверне увагу аудиторії, ми склали докладну інструкцію.

Як нічого не пропустити

Підписатися на Na chasi

Долучитися до розмови та читання можна тут:

Стати партнером чи рекламодавцем

Ми готові запропонувати вам не лише розміщення банерної реклами чи спонсорство рубрик, але й спецпроекти, серії спонсорованих матеріалів та інші форми взаємовигідного співробітництва.

Вартість розміщення реклами та запуску спецпроектів можна побачити, переглянувши наш прайс на сайті.

З питань комерційної співпраці звертайтеся: alina@nachasi.com

Важливо: редакція не виготовляє та не розміщує нативних, баннерних чи інших видів реклами для проектів, які надають послуги онлайн-казино, gambling-сервісів, торгівлі зброєю, наркотичними та психотропними речовинами, виробляють чи пропагують споживання алкоголю, тютюнових виробів та їхніх сурогатів, а також політичних та навколополітичних проектів, партій чи об’єднань. Ми також не зацікавлені в партнерстві «прес-реліз в обмін на логотип».

Наші контакти

Керівництво:

Спецпроекти:

Редакція:

Для новин та прес-релізів — info@nachasi.com | Замовити рекламу — adv@nachasi.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: