Реклама

Правила публікації та спілкування

Редакція від 4.04.23

Ми довіряємо вам і переконані в тому, що ви також хочете знаходитися у приємній та затишній атмосфері, а не токсичному кублі. Отже, в першу чергу, просимо керуватися здоровим глуздом та елементарними правилами ввічливості, коли щось пишете чи коментуєте у нас. Тут так заведено.

Водночас певні моменти все ж необхідно визначити формально.

🇺🇦 Na chasi — українське видання

Ви можете розміщувати матеріали лише українською мовою. Авжеж, у тексті допускається використання інших мов в розумних рамках (зокрема, англійської), якщо в цьому є потреба. В таких випадках варто додавати переклад на українську.

Ми також приберемо з доступу матеріали, що прославляють та/чи рекламують країну-агресора, а також продукти та послуги, що походять звідти. В цьому аспекті у нас діє політика нульової толерантності.

✍️ Редагування постів користувачів

Ми поважаємо право авторів на висловлювання, однак залишаємо за собою право відредагувати будь-який контент на сайті так, як вважаємо потрібним. Обіцяємо вам не зловживати цим правом. Зокрема, ми постараємося допомогти вам із виправленням граматичних та пунктуаційних помилок, можемо підправити стилістику, доповнити ваш матеріал якоюсь інформацією чи прибрати частину тексту — особливо, якщо вона порушує правила сайту.

Видалення контенту на прохання автора можливо, але не гарантується.

⛔️ У Na chasi заборонено:

🚯 Спам

Посилання на першоджерело чи звичайна рекомендація якогось сервісу спамом не вважатимуться. Якщо ж ваш контент цілком і повністю створений задля реклами чогось, ми залишаємо за собою право його прибрати з доступу. Якщо ви представляєте певний бренд, будемо раді співпрацювати з вами на комерційних умовах.

👮🏻‍♀️ Порушення законів України

Дискримінація за будь-якою ознакою, заклики до насильства, повалення конституційного ладу, пропаганда вживання заборонених речовин, торгівля зброєю тощо. Також хочемо нагадати про норми закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», які забороняють виправдання чи заперечення злочинного характеру вказаних режимів, а також публікацію символіки поза історичного контексту.

💣 Жорстокість

Фото та відео з зображенням понівечених тіл, вбивств, тортур, жорстокого поводження з тваринами тощо. Не варто публікувати такі репортажі з місць катастроф та аварій, адже це не входить до сфери інтересів видання. Якщо без цього ніяк не обійтися в якомусь контексті, відцензуруйте матеріал у фото- чи відеоредакторі. Якщо публікуєте посилання на зовнішні сайти з таким контентом, робіть попередження.

🔞 Порнографія

Сцени сексу на фото чи відео, а також посилання на такі. Еротичні зображення, що несуть мистецьку цінність (наприклад, світлини ню, кадри з фільмів або скриншоти ігор), можна публікувати з лейблом «18+» (емоджі в заголовку). Визначення мистецької цінності таких матеріалів залишається на розсуд редакції.

🧟‍♀️ Токсична та провокативна поведінка

Систематичні порушення правил, провокації інших користувачів на конфлікт, вжиток великої кількості лайки у коментарях та/або постійні образи інших користувачів.

👺 Порушення прав інтелектуальної власності

Публікація чужих текстів — в оригіналі чи дослівному перекладі. Публікація власних текстів автором, які раніше були розміщені деінде, розглядатиметься індивідуально.

Також ми рекомендуємо всім споживати лише легальний контент: наприклад, дивитися кіно та серіали, слухати музику на легальних стримінгах. Також ми закликаємо наших користувачів для постів використовувати лише зображення, на використання яких вони мають право.

Водночас з огляду на формат видання, ми не можемо це завжди контролювати. Якщо на нашому сайті хтось використовує ваш контент без вашого дозволу, будь ласка, сконтактуйте з редакцією у будь-який спосіб для розв’язання питання. Просимо одразу до звернення прикласти документи, що підтверджують ваше право власності на контент.

🪓 Санкції

За порушення цих правил або в інших випадках ми можемо:

  • Прибрати запис з публічного доступу до внесення правок чи видалити повністю
  • Видалити або відредагувати коментар
  • Перевести ваш профіль на премодерацію — жоден ваш запис не з’явиться на сайті без затвердження модератором (як у новачків)
  • Заблокувати можливість публікації записів чи коментарів — тимчасово, чи назавжди
  • Заблокувати чи видалити профіль користувача

Рішення за кожним випадком ухвалюється модератором індивідуально. Якщо ви маєте інше бачення конфліктної ситуації, ви можете звернутися до редакції на [email protected].