Ščo vbyvaje motyvaciju i jak ćogo pozbutysja

Читати кирилицею
Ščo vbyvaje motyvaciju i jak ćogo pozbutysja

Maty robotu, jaka prynosyť zadovolennja — ce modno i po-sučasnomu. Bo z teleekraniv ta knyg my tiľky čujemo te «zajmiťsja uljublenoju spravoju, i vy ne budete pracjuvaty žodnogo dnja u svojemu žytti. «Ce vse kruto, ale naviť pracjujučy na uljublenij roboti možna vidčuvaty nestaču motyvaciї. Ščo її vbyvaje?

Nedoocinjuvannja

Jak materiaľne, tak i moraľne. Zvisno, my hodymo na robotu ne tiľky čerez groši, ale vony tež majuť vagu. Jakščo pracivnyk otrymuje menše, niž vin zaslugovuje, to ničym dobrym ce ne zakinčyťsja, tomu varto za ci slidkuvaty. A jakščo vy i je pracivnyk, to treba ne bojatyś prosyty pidvyščennja zarobitnoї platy. Moraľnyj aspekt — ce pohvala. My ljubymo, koly nas hvaljať/darujuť podarunky, zapytujuť jak spravy. Zdavalaś ce dribnyčky, ale vony takož vidigrajuť velyku roľ.

Jak pokraščyty motyvaciju?

Materialy, jaki možuť staty vam u nagodi:

Nekomfortnyj ofis

Umovy praci važlyvi ne lyše v IT-sferi, a j v inšyh:) Sučasni kandydaty možuť sobi dozvolyty shyljatyś do tijeї čy inšoї kompaniї čerez kraščyj ofis. Tomu robotodavcjam važlyvo vrahovuvaty cej aspekt.

Jak zrobyty ofis zručnym dlja pracivnykiv?

Dlja počatku zverniť uvagu na taki porady:

9 mobiľnyh dodatkiv9 mobiľnyh dodatkiv, jaki pokraščať vaše zdorov’ja, jaki pokraščať vaše zdorov’ja

Postijnyj kontroľ

Spočatku nas kontroljujuť baťky, potim vykladači, potim druga polovynka, a potim i na roboti? Zalyšymo ce v mynulomu stolitti. Zaraz ljudy pragnuť svobody u vsih sferah žyttja i važlyvo, ščob robotodaveć zabezpečuvav dlja ćogo umovy v kompaniї. Zvisno, za umovy, jakščo svoboda ne označaje bezzakonnja.

Jak nalagodyty produktyvnu robotu?

Vidpoviď šukajte za odnym iz cyh posylań:

Vidsutnisť korporatyvnoї kuľtury

V ćomu punkti najvažlyviše — ce zgurtovana komanda. Adže, jakščo komanda — ce odne cile, to i pracjuvaty v nij legše i robota vykonujeťsja jakisno. Stvoryty korporatyvnu kuľturu važko, ale vono točno togo varte.

Vidsutnisť komunikaciї

Kožnomu pracivnyku duže važlyvo otrymuvaty fidbek pro svoju robotu. Ščo bulo zrobleno kruto, ščo varto bulo by dopracjuvaty, možlyvo čogoś povčytysja. Spilkuvannja z pracivnykamy ščodo proroblenoї roboty — ce zaporuka uspišnyh trudovyh vidnosyn.

Vsi ci punkty zagaľni j možuť zminjuvatyś zaležno vid kompaniї abo pracivnyka. Ale ce osnova, pro jaku vse ž varto pam’jataty v roboti z komandoju.

Korysno počytaty: