fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

6 книг, що допоможуть організувати командну роботу

6 knyg, ščo dopomožuť organizuvaty komandnu robotu
Не існує стратегії, яка допоможе побудувати ідеальну команду, яка буде злагоджено працювати. У кожного свій рецепт. Єдине, що можна зробити — консультуватись та черпати ідеї в професіоналів своєї справи. Що варто почитати, щоби краще розумітися на організації роботи команди — добірка корисної літератури
Ne isnuje strategiї, jaka dopomože pobuduvaty ideaľnu komandu, jaka bude zlagodženo pracjuvaty. U kožnogo svij recept. Jedyne, ščo možna zrobyty — konsuľtuvatyś ta čerpaty ideї v profesionaliv svojeї spravy. Ščo varto počytaty, ščoby krašče rozumitysja na organizaciї roboty komandy — dobirka korysnoї literatury
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Налагодження ефективної командної роботи — не така вже й проста справа. Розібратися у цих процесах може допомогти якісна бізнес-література. Далі дізнавайтеся про 6 книг, із яких можна почерпнути корисні поради щодо організації роботи вашої команди. Драйв: що насправді нас мотивує, Деніел Пінк. У своїй книзі Деніел Пінк переконує в тому, що гроші — це не єдиний мотиватор. Автор книги доводить, що секретом високої продуктивності є відчуття потреби в самостійному управлінні своїм життям, необхідність в творчості та розвитку. Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості, Патрік Ленсіоні. Як стати дійсно ідеальним командним гравцем? Які 3 якості притаманні природженим до роботи в команді людям? Про це та інше пише Патрік Ленсіоні. Ця книга допоможе навчитись моментально визначати командних гравців та наймати їх до себе в команду. Відповідно, ви зможете швидше формувати команду та витрачати на це менше ресурсів. Rework Девід Хайнемайєр, Джейсон Фрайд. Автори цієї книги вважають, що час викинути з голови традиційні правила ведення бізнесу (офіс, наради та інше). Вони допоможуть розібратись в тому, як почати власну справу, як працювати з офісними та віддаленими працівниками й розкажуть чому вам треба менше, ніж ви думаєте. Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях, Роберт Саттон. Як вижити серед мерзотників і в умовах недоброзичливості на робочому місці? Як самому не стати мудаком? На ці та інші питання автор відповідає на сторінках своєї книги, приводячи реальні приклади з життя компаній, корисні поради та особисті історії. Перевага. У чому сила корпоративної культури, Патрік Ленсіоні. Корпоративна культура — найбільша перевага будь-якої компанії, але, на жаль, це розуміють одиниці. Побудувавши міцну корпоративну культуру, ви налагодите всі процеси в середині компанії. У цій книзі на прикладах Патрік Ленсіоні розповідає, як мотивувати працівників, створити згуртовану команду менеджерів та досягати поставлених цілей. Як керують найкращі, Брайан Трейсі. У своїй книзі бізнес-гуру Брайан Трейсі пропонує стратегії кращих топ-менеджерів та власників компаній, які дозволяють їм досягати дивовижних результатів у бізнесі. Трейсі працював з різними компаніями по всьому світу. На основі цього досвіду він написав книгу, де зібрав перевірені ідеї, які будуть корисними для керівників різного рівня. Насамкінець зазначимо: важливо не тільки читати, але й втілювати отриманий досвід в життя. Тоді ваша команда працюватиме як швейцарський годинник. До слова, раніше ми розповідали про 10 англомовних бізнес-книг, які вам варто прочитати у 2018-му.

Налагодження ефективної командної роботи — не така вже й проста справа. Розібратися у цих процесах може допомогти якісна бізнес-література. Далі дізнавайтеся про 6 книг, із яких можна почерпнути корисні поради щодо організації роботи вашої команди.

6 книг, що допоможуть організувати командну роботу 1

«Драйв: що насправді нас мотивує», Деніел Пінк

У своїй книзі Деніел Пінк переконує в тому, що гроші — це не єдиний мотиватор.

Автор книги доводить, що секретом високої продуктивності є відчуття потреби в самостійному управлінні своїм життям, необхідність в творчості та розвитку.

6 книг, що допоможуть організувати командну роботу 2

«Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості», Патрік Ленсіоні

Як стати дійсно ідеальним командним гравцем? Які 3 якості притаманні природженим до роботи в команді людям? Про це та інше пише Патрік Ленсіоні.

Ця книга допоможе навчитись моментально визначати командних гравців та наймати їх до себе в команду. Відповідно, ви зможете швидше формувати команду та витрачати на це менше ресурсів.

6 книг, що допоможуть організувати командну роботу 3

«Rework» Девід Хайнемайєр, Джейсон Фрайд

Автори цієї книги вважають, що час викинути з голови традиційні правила ведення бізнесу (офіс, наради та інше).

Вони допоможуть розібратись в тому, як почати власну справу, як працювати з офісними та віддаленими працівниками й розкажуть чому вам треба менше, ніж ви думаєте.

6 книг, що допоможуть організувати командну роботу 4

«Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях», Роберт Саттон

Як вижити серед мерзотників і в умовах недоброзичливості на робочому місці? Як самому не стати мудаком?

На ці та інші питання автор відповідає на сторінках своєї книги, приводячи реальні приклади з життя компаній, корисні поради та особисті історії.

6 книг, що допоможуть організувати командну роботу 5

«Перевага. У чому сила корпоративної культури», Патрік Ленсіоні

Корпоративна культура — найбільша перевага будь-якої компанії, але, на жаль, це розуміють одиниці. Побудувавши міцну корпоративну культуру, ви налагодите всі процеси в середині компанії.

У цій книзі на прикладах Патрік Ленсіоні розповідає, як мотивувати працівників, створити згуртовану команду менеджерів та досягати поставлених цілей.

6 книг, що допоможуть організувати командну роботу 6

«Як керують найкращі», Брайан Трейсі

У своїй книзі бізнес-гуру Брайан Трейсі пропонує стратегії кращих топ-менеджерів та власників компаній, які дозволяють їм досягати дивовижних результатів у бізнесі. Трейсі працював з різними компаніями по всьому світу.

На основі цього досвіду він написав книгу, де зібрав перевірені ідеї, які будуть корисними для керівників різного рівня.

Насамкінець зазначимо: важливо не тільки читати, але й втілювати отриманий досвід в життя. Тоді ваша команда працюватиме як швейцарський годинник.

До слова, раніше ми розповідали про 10 англомовних бізнес-книг, які вам варто прочитати6 книг, що допоможуть організувати командну роботу 710 англомовних бізнес-книг, які вам варто прочитати у 2018-му у 2018-му.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: