☕️ Майнінг у кав’ярні на ноутбуці дозволяє заробити на каву у самому закладі

Čytaty latynkoju
☕️ Майнінг у кав’ярні на ноутбуці дозволяє заробити на каву у самому закладі

Майнінг у кав’ярні

За останній місяць біткоїн вже декілька разів ставив максимальні рекорди. Лишень цього тижня він поставив нову історичну відмітку — $48 222 за одиницю BTC. Наразі вартість біткоїна коливається в середньому $45-46 тисяч за монету, однак багато експертів впевнені, що найближчим часом ціна за криптовалюту може збільшитись до $100 тисяч? Генеральна директорка Binance US прогнозує біткоїн за $100 тисяч до 2022 року та навіть $300 тисяч? Експерт: вартість біткоїна у 2021 році збільшиться в 10-20 разів.

Таке збільшення викликало⛏ У всьому світі зараз дефіцит відеокарт — майнери закупають їх тисячами у виробників великий інтерес серед майнерів криптовалюти. Вони вирішили максимально пришвидшити процес добування криптовалюти та почали масово закупати відеокарти, які так необхідні для майнінгу.

Майнери купляли тисячі відеокарт безпосередньо у виробників, у деяких випадках товар навіть не надходив на вітрини магазинів — скупляли все до останнього екземпляру.

Читайте також: 🕵🏻‍♂️ У Польщі зробили цілий квест з криптовалютою — розіграли 7 ETH

Замість ПК зі спеціальними відеокартами майнери почали використовувати ігрові ноутбуки, які мають достатню потужність для майнінгу. Попри велику ціну ноутбуки мають великий попит. Однією з переваг ноутбуків є їхня мобільність — майнери можуть добувати криптовалюту навіть у кав’ярнях.

Саме такий експеримент провела одна користувачка платформи Bilibili.

За дві години у закладі вона намайнила 0,00053 ETH — це приблизно $0,90, чого цілком достатньо для того, аби оплатити каву у закладі.

Ба більше, ціна кави може деякий час залишатись тією самою, а ось вартість Ethereum? Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум піти вгору. Відтак за дві години можна цілком заробити не тільки на чашку кави, але й на сам заклад.