fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 Експерт: вартість біткоїна у 2021 році збільшиться в 10-20 разів

🤑 Ekspert: vartisť bitkoїna u 2021 roci zbiľšyťsja v 10-20 raziv
Вважається, що дефіцит пропозиції біткоїна та фіксована емісія є основними каталізаторами збільшення вартості криптовалюти.
Vvažajeťsja, ščo deficyt propozyciї bitkoїna ta fiksovana emisija je osnovnymy katalizatoramy zbiľšennja vartosti kryptovaljuty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вартість біткоїна. Криптоаналітик PlanB вважає, що вже протягом наступного року біткоїн перебуватиме загалом у бичій межі — вартість біткоїна буде більшати. Він передбачає зростання вартості криптовалюти в 10 та навіть 20 разів. PlanB відомий як розробник технології stock-to-flow — наразі це одна з найпопулярніших моделей оцінки біткоїна. Ця модель базується на співвідношенні резервів до нових інвестицій. Свою думку про майбутнє крипторинку він висловив у інтервю SALT Talks. За словами голандського інвестора ціна одного токена може досягнути $300 000. https://www.youtube.com/watch?v=eO1j807H03c Якщо ви переглянете траєкторію того, що було у нас протягом останніх 10 років, то логічно очікувати, що вартість біткоїна становитиме ще 10х чи 20х. Таким чином, до Різдва наступного року він займе північне положення — до $100 000, а може й $300 000. PlanB. Криптоаналітик. Читатйте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд. PlanB визнає, що його передбачення може бути занадто позитивним, однак він також зазначив, що протягом цього року вартість біткоїна збільшилась у три рази — й буде надалі збільшуватись. Аналітик назвав дефіцит пропозиції біткоїна та фіксовану емісію основними каталізаторами збільшення цін у доповнення до регулярного халвінгу. Дефіцитні активи мають більшу цінність, аніж ті, що є у достатку. Біткоїн — це абсолютно дефіцитний актив №1. Ви не можете змінити його пропозицію навіть якщо його ціна падає. І це математично запрограмовано у коді, що є унікальним. PlanB. Криптоаналітик. Читатйте також: 📃 Смарт контракт: розумний код рулить. Раніше токен CORN виріс на 950% за 5 хвилин. Популярність токену CORN. Ціна цієї криптовалюти збільшилась на 130 000% з липня по вересень цього року — $32 до $44 тисяч. Наразі вартість альткоїна становить приблизно $30 тисяч. Нещодавно Андре Кроне зацікавився іншим DeFi-токеном — Cornichon (CORN). Андре Кроне – це відомий крипторозробник, який створив токен yEarn Finance. Він придбав криптовалюти на $20 тисяч на біржі Uniswap за ціною $0,126 монета. Транзакцію зафіксував сервіс etherescan.io. Після цієї операції вартість токену збільшилась до $0,26. Дуже багато трейдерів слідкують за транзакціями розробника, аби розуміти куди краще інвестувати гроші. Лише за пять хвилин після того, як всі почали масово купляти криптовалюту, її ціна збільшилась на 950%, з $0,086 до $0,93. Втім, вартість CORN впала так само різко, як і виросла — наразі вона становить приблизно $0,2. Однак, Андре Кроне не витратив свою криптовалюту під час піку її вартості — це може означати, що вже незабаром можуть бути якісь новини, які суттєво вплинуть на розвиток токена.
Реклама 👇 Замовити

Вартість біткоїна

Криптоаналітик PlanB вважає, що вже протягом наступного року біткоїн перебуватиме загалом у бичій межі — вартість біткоїна буде більшати. Він передбачає зростання вартості криптовалюти в 10 та навіть 20 разів.

PlanB відомий як розробник технології stock-to-flow — наразі це одна з найпопулярніших моделей оцінки біткоїна. Ця модель базується на співвідношенні резервів до нових інвестицій.

Свою думку про майбутнє крипторинку він висловив у інтерв’ю SALT Talks. За словами голандського інвестора ціна одного токена може досягнути $300 000.

Якщо ви переглянете траєкторію того, що було у нас протягом останніх 10 років, то логічно очікувати, що вартість біткоїна становитиме ще 10х чи 20х. Таким чином, до Різдва наступного року він займе північне положення — до $100 000, а може й $300 000

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

PlanB, Криптоаналітик
Читайте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд

PlanB визнає, що його передбачення може бути занадто позитивним, однак він також зазначив, що протягом цього року вартість біткоїна збільшилась у три рази — й буде надалі збільшуватись.

Аналітик назвав дефіцит пропозиції біткоїна та фіксовану емісію основними каталізаторами збільшення цін у доповнення до регулярного халвінгу🤑 Експерт: вартість біткоїна у 2021 році збільшиться в 10-20 разів 1💰 Що таке халвінг біткоїна та як ринок криптовалют зміниться після 11 травня (оновлено).

Дефіцитні активи мають більшу цінність, аніж ті, що є у достатку. Біткоїн — це абсолютно дефіцитний актив №1. Ви не можете змінити його пропозицію навіть якщо його ціна падає. І це математично запрограмовано у коді, що є унікальним

PlanB, Криптоаналітик
Читайте також: 📃 Смарт контракт: розумний код рулить

Раніше токен CORN виріс на 950% за 5 хвилин.

Популярність токену CORN

Ціна цієї криптовалюти збільшилась на 130 000% з липня по вересень цього року — $32 до $44 тисяч. Наразі вартість альткоїна становить приблизно $30 тисяч. Нещодавно Андре Кроне зацікавився іншим DeFi-токеном — Cornichon (CORN). Андре Кроне – це відомий крипторозробник, який створив токен yEarn Finance.

Він придбав криптовалюти на $20 тисяч на біржі Uniswap за ціною $0,126 монета. Транзакцію зафіксував сервіс etherescan.io.

🤑 Експерт: вартість біткоїна у 2021 році збільшиться в 10-20 разів 2

Після цієї операції вартість токену збільшилась до $0,26. Дуже багато трейдерів слідкують за транзакціями розробника, аби розуміти куди краще інвестувати гроші. Лише за п’ять хвилин після того, як всі почали масово купляти криптовалюту, її ціна збільшилась на 950%, з $0,086 до $0,93.

Втім, вартість CORN впала так само різко, як і виросла — наразі вона становить приблизно $0,2. Однак, Андре Кроне не витратив свою криптовалюту під час піку її вартості — це може означати, що вже незабаром можуть бути якісь новини, які суттєво вплинуть на розвиток токена.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: