fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📈 Генеральна директорка Binance US прогнозує біткоїн за $100 тисяч до 2022 року

📈 Generaľna dyrektorka Binance US prognozuje bitkoїn za $100 tysjač do 2022 roku
За останній місяць вартість криптовалюти збільшилась на майже $12 тисяч.
Za ostannij misjać vartisť kryptovaljuty zbiľšylaś na majže $12 tysjač.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Передбачення біткоїна. За словами генеральної директорки найбільшої криптобіржі у світі Binance в США Кетрін Коулі, цілком імовірно, що вже зараз ми можемо споглядати ралі біткоїна, як це було у 2017 році — тоді криптовалюта поставила максимальний рекорд у більш ніж $20 тисяч за монету. Довгий час цей рекорд залишався незмінним, однак зараз провідна криптовалюта більшає з кожним днем — у середині грудня вартість біткоїна становила приблизно $22 тисячі, а під час написання цієї замітки ціна монети сягає більш ніж $31 тисяч. Такі швидкі темпи можуть сягнути нових рекордів й на думку Кетрін Коулі вже до 2022 року ціна біткоїна становитиме 100 тисяч доларів. Також вона пояснила, що такий попит обумовлений великою кількістю інституційних інвесторів, більшість з яких обирають криптовалюту для зберігання своїх фінансів. Я думаю, що до кінця 2021 року ми наблизимося до $75,000 — $ 100 000 за біткоїн. Кетрін Коулі. Генеральна директорка біржі Binance в США. Читатйте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд. Наприкінці минулого року криптоаналітик PlanB повідомив, що протягом 2021 року біткоїн може подорожчати в 10 та навіть 20 разів. Очікування PlanB. PlanB відомий як розробник технології stock-to-flow — наразі це одна з найпопулярніших моделей оцінки біткоїна. Ця модель базується на співвідношенні резервів до нових інвестицій. Свою думку про майбутнє крипторинку він висловив у інтервю SALT Talks. За словами голандського інвестора ціна однієї монети може досягнути $300 000. Якщо ви переглянете траєкторію того, що було у нас протягом останніх 10 років, то логічно очікувати, що вартість біткоїна становитиме ще 10х чи 20х. Таким чином, до Різдва наступного року він займе північне положення — до $100 000, а може й $300 000. PlanB. Криптоаналітик. PlanB визнає, що його передбачення може бути занадто позитивним, однак він також зазначив, що протягом цього року вартість біткоїна збільшилась у три рази — й буде надалі збільшуватись. Аналітик назвав дефіцит пропозиції біткоїна та фіксовану емісію основними каталізаторами збільшення цін у доповнення до регулярного халвінгу. Дефіцитні активи мають більшу цінність, аніж ті, що є у достатку. Біткоїн — це абсолютно дефіцитний актив №1. Ви не можете змінити його пропозицію навіть якщо його ціна падає. І це математично запрограмовано у коді, що є унікальним. PlanB. Криптоаналітик.
Реклама 👇 Замовити

Передбачення біткоїна

За словами генеральної директорки найбільшої криптобіржі у світі Binance в США Кетрін Коулі, цілком імовірно, що вже зараз ми можемо споглядати ралі біткоїна, як це було у 2017 році — тоді криптовалюта поставила максимальний рекорд у більш ніж $20 тисяч за монету.

Довгий час цей рекорд залишався незмінним, однак зараз провідна криптовалюта більшає з кожним днем — у середині грудня вартість біткоїна становила приблизно $22 тисячі, а під час написання цієї замітки ціна монети сягає більш ніж $31 тисяч.

Такі швидкі темпи можуть сягнути нових рекордів й на думку Кетрін Коулі вже до 2022 року ціна біткоїна становитиме 100 тисяч доларів.

Також вона пояснила, що такий попит обумовлений великою кількістю інституційних інвесторів, більшість з яких обирають криптовалюту для зберігання своїх фінансів.

Я думаю, що до кінця 2021 року ми наблизимося до $75,000 — $ 100 000 за біткоїн

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Кетрін Коулі, Генеральна директорка біржі Binance в США
Читайте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд

Наприкінці минулого року криптоаналітик PlanB повідомив, що протягом 2021 року біткоїн може подорожчати в 10 та навіть 20 разів.

Очікування PlanB

PlanB відомий як розробник технології stock-to-flow — наразі це одна з найпопулярніших моделей оцінки біткоїна. Ця модель базується на співвідношенні резервів до нових інвестицій.

Свою думку про майбутнє крипторинку він висловив у інтерв’ю SALT Talks. За словами голандського інвестора ціна однієї монети може досягнути $300 000.

Якщо ви переглянете траєкторію того, що було у нас протягом останніх 10 років, то логічно очікувати, що вартість біткоїна становитиме ще 10х чи 20х. Таким чином, до Різдва наступного року він займе північне положення — до $100 000, а може й $300 000

PlanB, Криптоаналітик

PlanB визнає, що його передбачення може бути занадто позитивним, однак він також зазначив, що протягом цього року вартість біткоїна збільшилась у три рази — й буде надалі збільшуватись.

Аналітик назвав дефіцит пропозиції біткоїна та фіксовану емісію основними каталізаторами збільшення цін у доповнення до регулярного халвінгу📈 Генеральна директорка Binance US прогнозує біткоїн за $100 тисяч до 2022 року 1💰 Що таке халвінг біткоїна та як ринок криптовалют зміниться після 11 травня (оновлено).

Дефіцитні активи мають більшу цінність, аніж ті, що є у достатку. Біткоїн — це абсолютно дефіцитний актив №1. Ви не можете змінити його пропозицію навіть якщо його ціна падає. І це математично запрограмовано у коді, що є унікальним

PlanB, Криптоаналітик

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: