Реклама

🕵🏻‍♂️ У Польщі зробили цілий квест з криптовалютою — розіграли 7 ETH

Čytaty latynkoju
🕵🏻‍♂️ У Польщі зробили цілий квест з криптовалютою — розіграли 7 ETH

Квест з ETH

Нещодавно у польському метро з’явилась реклама з конкурсом, переможець якого отримає 7 ETH.

На рекламі було посилання на Ethereum-адресу гаманця та два хештеги: #0xPOLAND та #0xPOLANDHEIST.

Організатори зазначили, що аби розв’язати головоломку необхідно було в коді контракту Ethereum обрати функцію «вирішити» та використати секретну фразу для виведення коштів — підказки до неї публікували в спеціальному обліковому записі Twitter конкурсу.

Читайте також: 🔮 Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум

Перша підказка складалась з двох фраз:

  • «Порада: ^[A-Z].*.» — це означало, що секретна фраза повинна була починатись з великої літери та закінчуватись крапкою
  • «0x01ccfbfc» — а це частина контрольної суми

На дописі з підказками було зображення цитати з пісні групи Elffor — перша частина секретної фрази «в темний ліс».

Через декілька днів організатори конкурси опублікували ще твіт. Він мав цитату з книги Дуґласа Адамса «Путівник по Галактиці для космотуристів» (англ. The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy) та зашифрований код. Друга підказка — «до кролячої нори».

Останню підказку опублікували в журналі Gazeta Wyborcza. Оголошення мало номер телефону, за яким можна було отримати іншу підказку — «де вас чекають пригоди».

Правильний варіант відповіді вказали через 21 хвилину з публікації останньої підказки. За словами організаторів конкурсу, таким чином вони хотіли популяризувати технологію блокчейну серед розробників — деяких учасників планують долучити до команди, яка створить «децентралізовану фінансову інфраструктуру».