fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⛏ У всьому світі зараз дефіцит відеокарт — майнери закупають їх тисячами у виробників

⛏ U vśomu sviti zaraz deficyt videokart — majnery zakupajuť їh tysjačamy u vyrobnykiv
Майнери купляли тисячі відеокарт безпосередньо у виробників, у деяких випадках товар навіть не надходив на вітрини магазинів — скупляли все до останнього екземпляру.
Majnery kupljaly tysjači videokart bezposeredńo u vyrobnykiv, u dejakyh vypadkah tovar naviť ne nadhodyv na vitryny magazyniv — skupljaly vse do ostanńogo ekzempljaru.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відеокарти та майнери. За останній місяць біткоїн вже декілька разів ставив максимальні рекорди. 7 січня вартість криптовалюти збільшилась до $40 тисяч, потім через декілька днів біткоїн становив $42 тисячі. 9 січня цього року його вартість перевищила $1 трильйон. Наразі вартість біткоїна коливається в середньому $35 тисяч за монету, однак багато експертів впевнені, що найближчим часом ціна за криптовалюту може збільшитись до $100 тисяч та навіть $300 тисяч. Таке збільшення викликало великий інтерес серед майнерів криптовалюти. Вони вирішили максимально пришвидшити процес добування криптовалюти та почали масово закупати відеокарти, які так необхідні для майнінгу. Читатйте також: 🎸 Група Portugal. The Man випустила власну криптовалюту — що вона дає. Майнери купляли тисячі відеокарт безпосередньо у виробників, у деяких випадках товар навіть не надходив на вітрини магазинів — скупляли все до останнього екземпляру. Варто зазначити, що пандемія COVID-19 також суттєво вплинула на виробництво та доставку відеокарт. Через зачинені кордони частини для приладів надходили значно пізніше, що й вплинуло на збільшення вартості — в середньому на $100, а на деякі моделі й більше. За попередніми розрахунками дефіцит на відеокарти триватиме до середини 2021 року — до цього часу такі великі компанії як AMD та NVIDIA зможуть пришвидшити виробництво, аби задовільнити попит.
Реклама 👇 Замовити

Відеокарти та майнери

За останній місяць біткоїн вже декілька разів ставив максимальні рекорди. 7 січня вартість криптовалюти збільшилась до $40 тисяч, потім через декілька днів біткоїн становив $42 тисячі. 9 січня цього року його вартість перевищила $1 трильйон.

Наразі вартість біткоїна коливається в середньому $35 тисяч за монету, однак багато експертів впевнені, що найближчим часом ціна за криптовалюту може збільшитись до $100 тисяч⛏ У всьому світі зараз дефіцит відеокарт — майнери закупають їх тисячами у виробників 1📈 Генеральна директорка Binance US прогнозує біткоїн за $100 тисяч до 2022 року та навіть $300 тисяч⛏ У всьому світі зараз дефіцит відеокарт — майнери закупають їх тисячами у виробників 2🤑 Експерт: вартість біткоїна у 2021 році збільшиться в 10-20 разів.

Таке збільшення викликало великий інтерес серед майнерів криптовалюти. Вони вирішили максимально пришвидшити процес добування криптовалюти та почали масово закупати відеокарти, які так необхідні для майнінгу.

Читайте також: 🎸 Група Portugal. The Man випустила власну криптовалюту — що вона дає

Майнери купляли тисячі відеокарт безпосередньо у виробників, у деяких випадках товар навіть не надходив на вітрини магазинів — скупляли все до останнього екземпляру.

Варто зазначити, що пандемія COVID-19 також суттєво вплинула на виробництво та доставку відеокарт. Через зачинені кордони частини для приладів надходили значно пізніше, що й вплинуло на збільшення вартості — в середньому на $100, а на деякі моделі й більше.

За попередніми розрахунками дефіцит на відеокарти триватиме до середини 2021 року — до цього часу такі великі компанії як AMD та NVIDIA зможуть пришвидшити виробництво, аби задовільнити попит.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: