fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

☕️ Майнінг у кав’ярні на ноутбуці дозволяє заробити на каву у самому закладі

☕️ Majning u kav'jarni na noutbuci dozvoljaje zarobyty na kavu u samomu zakladi
Цілком імовірно, що вже скоро у кав'ярні можна буде намайнити на саму кав'ярню.
Cilkom imovirno, ščo vže skoro u kav'jarni možna bude namajnyty na samu kav'jarnju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Майнінг у кавярні. За останній місяць біткоїн вже декілька разів ставив максимальні рекорди. Лишень цього тижня він поставив нову історичну відмітку — $48 222 за одиницю BTC. Наразі вартість біткоїна коливається в середньому $45-46 тисяч за монету, однак багато експертів впевнені, що найближчим часом ціна за криптовалюту може збільшитись до $100 тисяч та навіть $300 тисяч. Таке збільшення викликало великий інтерес серед майнерів криптовалюти. Вони вирішили максимально пришвидшити процес добування криптовалюти та почали масово закупати відеокарти, які так необхідні для майнінгу. Майнери купляли тисячі відеокарт безпосередньо у виробників, у деяких випадках товар навіть не надходив на вітрини магазинів — скупляли все до останнього екземпляру. Читатйте також: 🕵🏻‍♂️ У Польщі зробили цілий квест з криптовалютою — розіграли 7 ETH. Замість ПК зі спеціальними відеокартами майнери почали використовувати ігрові ноутбуки, які мають достатню потужність для майнінгу. Попри велику ціну ноутбуки мають великий попит. Однією з переваг ноутбуків є їхня мобільність — майнери можуть добувати криптовалюту навіть у кавярнях. Саме такий експеримент провела одна користувачка платформи Bilibili. За дві години у закладі вона намайнила 0,00053 ETH — це приблизно $0,90, чого цілком достатньо для того, аби оплатити каву у закладі. Ба більше, ціна кави може деякий час залишатись тією самою, а ось вартість Ethereum піти вгору. Відтак за дві години можна цілком заробити не тільки на чашку кави, але й на сам заклад.
Реклама 👇 Замовити

Майнінг у кав’ярні

За останній місяць біткоїн вже декілька разів ставив максимальні рекорди. Лишень цього тижня він поставив нову історичну відмітку — $48 222 за одиницю BTC. Наразі вартість біткоїна коливається в середньому $45-46 тисяч за монету, однак багато експертів впевнені, що найближчим часом ціна за криптовалюту може збільшитись до $100 тисяч☕️ Майнінг у кав'ярні на ноутбуці дозволяє заробити на каву у самому закладі 1📈 Генеральна директорка Binance US прогнозує біткоїн за $100 тисяч до 2022 року та навіть $300 тисяч☕️ Майнінг у кав'ярні на ноутбуці дозволяє заробити на каву у самому закладі 2🤑 Експерт: вартість біткоїна у 2021 році збільшиться в 10-20 разів.

Таке збільшення викликало☕️ Майнінг у кав'ярні на ноутбуці дозволяє заробити на каву у самому закладі 3⛏ У всьому світі зараз дефіцит відеокарт — майнери закупають їх тисячами у виробників великий інтерес серед майнерів криптовалюти. Вони вирішили максимально пришвидшити процес добування криптовалюти та почали масово закупати відеокарти, які так необхідні для майнінгу.

Майнери купляли тисячі відеокарт безпосередньо у виробників, у деяких випадках товар навіть не надходив на вітрини магазинів — скупляли все до останнього екземпляру.

Читайте також: 🕵🏻‍♂️ У Польщі зробили цілий квест з криптовалютою — розіграли 7 ETH

Замість ПК зі спеціальними відеокартами майнери почали використовувати ігрові ноутбуки, які мають достатню потужність для майнінгу. Попри велику ціну ноутбуки мають великий попит. Однією з переваг ноутбуків є їхня мобільність — майнери можуть добувати криптовалюту навіть у кав’ярнях.

Саме такий експеримент провела одна користувачка платформи Bilibili.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

За дві години у закладі вона намайнила 0,00053 ETH — це приблизно $0,90, чого цілком достатньо для того, аби оплатити каву у закладі.

Ба більше, ціна кави може деякий час залишатись тією самою, а ось вартість Ethereum☕️ Майнінг у кав'ярні на ноутбуці дозволяє заробити на каву у самому закладі 4🔮 Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум піти вгору. Відтак за дві години можна цілком заробити не тільки на чашку кави, але й на сам заклад.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: