Реклама

🚙 Amazon представив екологічні електровантажівки для доставки товарів

Очікується, що їх запустять вже наступного року.
Čytaty latynkoju
🚙 Amazon представив екологічні електровантажівки для доставки товарів
  1. Головна
  2. Техно
  3. 🚙 Amazon представив екологічні електровантажівки для доставки товарів
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Очікується, що їх запустять вже наступного року.

Електровантажівки від Amazon

До 2040 року Amazon планує стати компанією з нульовим викидом вуглецю. Саме тому в рамках екологічної ініціативи компанія представила свою першу електричну вантажівку. Про це повідомляє The Verge з посиланням на блог компанії.

Розробив автівку стартап Rivian. Машини матимуть сенсорне обладнання та розумну систему контролю доріг — камери машини дозволять контролювати дорогу на 360 градусів. У вантажному відділені встановлять три рівні стелажів, які використовуватимуть для товарів.

Двері з боку водія матимуть посилений захист. За допомогою системи Alexa можна буде отримувати інформацію про погоду та прокладати маршрут. Наразі Amazon ще не розкрила інші подробиці про автівку.

Очікується, що вже з 2021 року проводитимуть доставку товарів на нових електровантажівках. Вже у 2022 році планують вивести на дороги 10 тисяч машин, а до 2030 — 100 тисяч.

Читайте також: 🛣 Дослідження: дорожнє покриття з перероблених матеріалів є екологічнішим на 19%

Також ми вже раніше писали? Mercedes планує стати вуглецево-нейтральною до 2040 року, як Mercedes має намір стати вуглецево-нейтральною до 2040 року.

Нещодавно в Європі збільшили? У Європі збільшили субсидії на електроавтомобілі — смішна ціна субсидії на електроавтомобілі, що зробило їх доступними майже для кожного — це стало ще одним кроком до глобальних змін та покращення навколишнього середовища для ЄС та проєкту Green Deal.

Що таке Green Deal

У грудні 2019 року Єврокомісія презентувала масштабну програму перетворення Європейського Союзу на вуглецево-нейтральний континент — European Green Deal. У рамках цього проєкту планують зменшити викиди СО2 на 50-55% у 2030 році, максимально посилити ефективність використання ресурсів, припинити забруднення екології та відновити біорізноманіття.

Green Deal охоплює всі сфери економічного життя та спрямований на створення нової стратегії росту, яка прагне трансформувати ЄС у справедливе та процвітаюче суспільство з сучасною ресурсоефективною та конкурентоспроможною економікою.

Попри те, що Україна поки не є членом ЄС, ми вже можемо не лише зробити вагомий внесок у Європейський Зелений Курс, але й отримати значні переваги у всіх вимірах: політичному, енергетичному, економічному та навіть персональному.

У цілому, згідно з проєктом Концепції «зеленого» енергетичного переходу України, який представили на початку 2020 року, ми також маємо стати повністю кліматично нейтральними до 2070 року. Проте, ця мета є менш амбітною порівняно з ЄС, а Зелений Курс може нести виклики для української економіки вже зараз. Для того, аби перетворити їх на можливості, потрібно докласти зусилля.

Чому Green Deal на часі в Україні

Масштабна європейська програма Green Deal прагне перетворити Європу на перший у світі кліматично нейтральний континент. Відповідність новим правилам гри, які формує ЄС, серед яких скорочення викидів CO2 та перехід на альтернативну енергетику, є практичною реалізацією євроінтеграційного курсу України, які зможуть принести:

  • додаткові інвестиції;
  • нові можливості для українського бізнесу;
  • робочі місця.

Уряд продовжує активно працювати над удосконаленням законодавства та імплементацією європейських норм на шляху до досягнення декарбонізації та енергонезалежності.

Читайте у нашому матеріалі? Green Deal у кожен дім. Як змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця, як саме змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця — Green Deal у кожен дім.

Також ми вже раніше писали? Tesla отримають новий акумулятор — довший термін дії, як Tesla отримають новий акумулятор — довший термін дії.

Новину підготовлено в рамках спецпроєкту за підтримки DTEK.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...