📈 Дослідження: кількість передплатників стрімінгових сервісів досягла 1 млрд — все завдяки COVID-19

Čytaty latynkoju
📈 Дослідження: кількість передплатників стрімінгових сервісів досягла 1 млрд — все завдяки COVID-19

Стрімінгові сервіси під час пандемії

Як передає WSJ, за даними Motion Picture Association кількість передплатників на стрімінгові сервіси по всьому світі досягла більш ніж мільярда людей по всьому світові за минулий рік. Особливо на це вплинула пандемія COVID-19 — люди були змушені перейти на самоізоляцію й вони проводили свій час вдома за переглядом серіалів чи фільмів.

Кількість передплатників стрімінгових сервісів збільшилась на 26% по всьому світові у 2020 році, а в США цей показник взагалі сягнув 32%.

Щоправда, минулий рік став не зовсім успішним для традиційних показів фільмів у кінотеатрах. 2019 рік був рекордним за прибутками — загалом заробили приблизно $42,3 мільярда. А ось у 2020 році прибутки кінотеатрів впали до $30 мільярдів.

Навіть попри те, що кінотеатри вже доступні у більшості країн, люди все ж надають перевагу перегляду фільмів та серіалів вдома. Наприклад, кількість передплатників у Netflix сягає 200 мільйонів, а у Disney+ — 100 мільйонів.

Читайте також: 🍿 Дослідження: скільки часу треба витратити на перегляд найпопулярніших серіалів 

Кінокомпанії почали співпрацювати зі стрімінговими платформами й виробляють контент для них напряму.

Особливо почали робити більше серіалів, оскільки вони на значно довше затримують користувачів на сервісах. У 2019 році кількість серіалів на стрімінгах становила 381, у 2020 році 537, а за цей рік їхня кількість може стати ще більшою.

Деякі ж кіновиробники взагалі вирішили? Дослідження: цифровий реліз фільмів раніше, аніж у кінотеатрах, позитивно впливає на прибуток проводити прем’єру одразу в інтернеті, а не в кінотеатрі й виявилось, що це має дуже позитивну динаміку.