🍿 Дослідження: скільки часу треба витратити на перегляд найпопулярніших серіалів 

Čytaty latynkoju
🍿 Дослідження: скільки часу треба витратити на перегляд найпопулярніших серіалів 

Найпопулярніші серіали 

У 2020 році серіали стали одним з найпопулярніших видів розваг. Стрімінгові платформи віднотували зростання кількості підписників, а капіталізація таких гігантів як Netflix зросла на 72% в порівнянні з попереднім роком.

У Picodi порахували, скільки часу довелося б виділити на перегляд найбільш значущих для світової попкультури серіалів. У рейтинг потрапили серіали з найбільшою кількістю переглядів і найвищими оцінками.

Найпопулярніші серіали 

Номер один у рейтингу мультсеріал «Сімпсони». Він став джерелом незліченної кількості мемів і налічує вже майже 700 епізодів. На знайомство з усіма сезонами, які беруть початок в 1989 році, піде 322 години безперервного перегляду.

Читайте також: ☄️ 8 найкращих фантастичних серіалів про космос — добірка

Другу позицію в нашому рейтингу займає телесеріал «Надприродне» (англ. Supernatural).

На перегляд усіх 15 сезонів потрібно виділити 245 годин. На третьому місці опинився «Доктор Хаус», тривалість якого 131 година.

Але бути в курсі телевізійних трендів зовсім не означає витрачати десятки годин перед екраном. Короткі, але не менш популярні серіали — «Чорнобиль» від HBO і «Ферзевий гамбіт» тривають всього 5 год 27 хв і 6 год 35 хв відповідно.

Якщо наважитися на марафон серіалів і подивитися всі найбільш рейтингові, доведеться витратити 2 806 годин. Що еквівалентно 175 дням з урахуванням перерви на 8-годинний сон.