Реклама

🤝 Україна і Брюссель обговорять Green Deal в грудні на Раді асоціації

У Брюсселі в середині грудня відбудеться чергове засідання Ради асоціації Україна-ЄС.  
Čytaty latynkoju
unsplash.com
🤝 Україна і Брюссель обговорять Green Deal в грудні на Раді асоціації
  1. Головна
  2. Бізнес
  3. 🤝 Україна і Брюссель обговорять Green Deal в грудні на Раді асоціації
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
У Брюсселі в середині грудня відбудеться чергове засідання Ради асоціації Україна-ЄС.  

Плани Green Deal

Про це під час онлайн-дискусії Green Deal: Ukraine needs to catch up on green energy, організованої виданням Kyiv Post і компанією ДТЕК, повідомив радник віцепрем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Олексій Рябчин.

За його словами, Україна активно залучена в процес впровадження Green Deal. Також він зазначив, що наразі в українського бізнесу багато питань, як саме Україна буде впроваджувати європейську ініціативу у свою економіку.

В середині грудня відбудеться Рада асоціації. Багато представників уряду будуть присутні на цій події в Брюсселі, де буде обговорювати багато питань, серед яких й буде Green Deal.

Олексій Рябчин, Радник віцепрем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

На думку голови DTEK Advisory Council Йохана Бастіна, впровадження Україною зеленої політики ЄС призведе економіку країни до технологічного прогресу — особливо в довгостроковій перспективі.

Неминуче, але ймовірно поступове впровадження зеленої політики ЄС призведе українську економіку до технологічного прогресу: більш енергоефективних та менш забруднюючих виробництв. У деяких промислових секторах, звичайно, це призведе до втрати експортних можливостей, доходів та інших наслідків.

Йохан Бастін, Голова DTEK Advisory Council
Читайте також: 🏭 Європейська Комісія оголосила про плани врегулювання викидів метану у 2021 році

Європейські підприємства отримають фінансову підтримку на екологічну модернізацію від місцевих урядів. Очікується, що для цього виділять 1 мільйон євро інвестицій протягом 2021-2030 років. 64% з яких складатимуть державні кошти.

Екологічні проєкти та повний перехід на зелену енергетику є одними з цілей ЄС у рамках проєкту Green Deal.

Що таке Green Deal

У грудні 2019 року Єврокомісія презентувала масштабну програму перетворення Європейського Союзу на вуглецево-нейтральний континент — European Green Deal. У рамках цього проєкту планують зменшити викиди СО2 на 50-55% у 2030 році, максимально посилити ефективність використання ресурсів, припинити забруднення екології та відновити біорізноманіття.

Green Deal охоплює всі сфери економічного життя та спрямований на створення нової стратегії росту, яка прагне трансформувати ЄС у справедливе та процвітаюче суспільство з сучасною ресурсоефективною та конкурентоспроможною економікою.

Проєкт Green Deal

Також ми вже раніше писали? Bloomberg: виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років, як виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років.

Чому Green Deal на часі в Україні

Масштабна європейська програма Green Deal прагне перетворити Європу на перший у світі кліматично нейтральний континент. Відповідність новим правилам гри, які формує ЄС, серед яких скорочення викидів CO2 та перехід на альтернативну енергетику, є практичною реалізацією євроінтеграційного курсу України, які зможуть принести:

  • додаткові інвестиції;
  • нові можливості для українського бізнесу;
  • робочі місця.

Уряд продовжує активно працювати над удосконаленням законодавства та імплементацією європейських норм на шляху до досягнення декарбонізації та енергонезалежності.

Читайте у нашому матеріалі? Green Deal у кожен дім. Як змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця, як саме змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця — Green Deal у кожен дім.

Також ми вже раніше писали♻️ Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро, як Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро.

Новину підготовлено в рамках спецпроєкту за підтримки DTEK.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...