Реклама

🏭 Європейська Комісія оголосила про плани врегулювання викидів метану у 2021 році

Очікується, що викиди метану зменшаться на понад третину протягом наступного року.
Čytaty latynkoju
🏭 Європейська Комісія оголосила про плани врегулювання викидів метану у 2021 році
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. 🏭 Європейська Комісія оголосила про плани врегулювання викидів метану у 2021 році
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Очікується, що викиди метану зменшаться на понад третину протягом наступного року.

Стратегія ЄК у боротьбі з викидами метану

Європейська Комісія повідомила про свої плани боротьби з глобальним потеплінням через викиди метану.

Як повідомила Єврокомісарка з питань енергетики Кадрі Сімсон, аби досягти кліматичної мету Європи до 2030 року щодо зменшення викидів на 55%, необхідно зменшити викиди метану більш ніж на третину.

Щоб стати першим кліматично нейтральним континентом, Європейський союз повинен буде скоротити викиди усіх парникових газів, а метан — другий за критичністю парниковий газ і серйозний фактор забруднення повітря.

Франс Тіммерманс, Виконавчий заступник голови ЄК
Читайте також: 🤝 Запустили «платформу обміну знань» між вугільними регіонами Польщі та України

Очікується, що стратегія ЄС щодо метану забезпечить скорочення викидів в усіх секторах, особливо в сільському господарстві, енергетиці та переробці відходів. Вона також створить можливості для сільських районів виробляти свій біогаз з відходів. Супутникова технологія ЄС дозволить відстежувати викиди.

Екологічні проєкти та повний перехід на зелену енергетику є одними з цілей ЄС у рамках проєкту Green Deal.

Що таке Green Deal

У грудні 2019 року Єврокомісія презентувала масштабну програму перетворення Європейського Союзу на вуглецево-нейтральний континент — European Green Deal. У рамках цього проєкту планують зменшити викиди СО2 на 50-55% у 2030 році, максимально посилити ефективність використання ресурсів, припинити забруднення екології та відновити біорізноманіття.

Green Deal охоплює всі сфери економічного життя та спрямований на створення нової стратегії росту, яка прагне трансформувати ЄС у справедливе та процвітаюче суспільство з сучасною ресурсоефективною та конкурентоспроможною економікою.

Проєкт Green Deal

Також ми вже раніше писали? Bloomberg: виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років, як виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років.

Чому Green Deal на часі в Україні

Масштабна європейська програма Green Deal прагне перетворити Європу на перший у світі кліматично нейтральний континент. Відповідність новим правилам гри, які формує ЄС, серед яких скорочення викидів CO2 та перехід на альтернативну енергетику, є практичною реалізацією євроінтеграційного курсу України, які зможуть принести:

  • додаткові інвестиції;
  • нові можливості для українського бізнесу;
  • робочі місця.

Уряд продовжує активно працювати над удосконаленням законодавства та імплементацією європейських норм на шляху до досягнення декарбонізації та енергонезалежності.

Читайте у нашому матеріалі? Green Deal у кожен дім. Як змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця, як саме змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця — Green Deal у кожен дім.

Також ми вже раніше писали♻️ Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро, як Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро.

Новину підготовлено в рамках спецпроєкту за підтримки DTEK.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...