🍗 KFC у Білорусі створив свої власні токени

Čytaty latynkoju
🍗 KFC у Білорусі створив свої власні токени

Криптовалюта від KFC

KFC в Білорусії створила свій власний токен BFS — він допоміг мережі ресторанів під час карантину в країні через COVID-19.

Компанія провела власне ICO ще у жовтні минулого року — випустили токенів загалом на один мільйон доларів.

А вже у лютому цього року стартував другий раунд ICO й планують випустити токенів вже на два мільйони.

У KFC зазначають, що такий проєкт допомагає ресторану розвиватись навіть у часи кризи, а інвестори зможуть отримувати 8% річних прибутків, які не оподатковуються. Придбати токени можна на платформі Finstore — вартість монети становить $100.

Ставлення до криптовалюти в Україні

У березні 2017 року голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин зазначив, що біткоїн і інші криптовалюти не можна використовувати на території нашої країни як засіб платежу, оскільки це суперечить нормам українського законодавства.

Проте, минулоріч народні депутати разом із Міністерством цифрової трансформації оголосили про розробку спеціального законопроєкту про оподаткування криптовалют. За пропозицією? Законопроект 2461: легалізація криптовалюти та 5% податку ініціаторів, податок на дохід від операцій з криптовалютами складе 5%.

Читайте також: 🤓 Трейдинг криптовалют і його основи: можливості, виклики, ризики

Тоді ж міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив? В Україні з’явиться офіс глобальної криптовалютної біржі Binance — міністр Федоров про прихід найбільшої криптовалютної біржі у світі Binance на український ринок.

Також у грудні 2019 року Верховна Рада ухвалила? Рада ухвалила законопроект 2179 про фінансовий моніторинг криптовалюти в цілому законопроєкт 2179 про фінансовий моніторинг криптовалюти — всі фінансові операції з віртуальними активами на суму понад 30 000 гривень перевірятимуться заради протидії тероризму та відмиванню грошей.

Раніше ми писали? Декларування 2020: як вписати криптовалюти, як вписати криптовалюти до декларації.

А як в інших країнах

Правовий режим криптовалют у кожній країні різний. Немає чітких правил щодо податків та нормативних вимог. Наприклад, у Німеччині криптовалюту визнають в якості розрахункової грошової одиниці. У Японії криптовалюта також є законним платіжним засобом з податком на покупку.

У Китаї операції з біткоїном заборонені для банків, але дозволені для фізичних осіб, при цьому країна лідирує в області майнінґу через наявність найбільших виробничих потужностей. У Швейцарії на криптовалюту поширюються такі ж правила, як і на іноземні валюти, і ця країна є однією з найбільш сприятливих за юрисдикцією для біткоїн-стартапі.