fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Законопроект 2461: легалізація криптовалюти та 5% податку

💸 Zakonoproekt 2461: legalizacija kryptovaljuty ta 5% podatku
Повний текст законопроекту 2461 поки не опублікували, але Міністерство цифрової трансформації розповів головні нововведення. Визначили терміни та особливості оподаткування криптовалюти.
Povnyj tekst zakonoproektu 2461 poky ne opublikuvaly, ale Ministerstvo cyfrovoї transformaciї rozpoviv golovni novovvedennja. Vyznačyly terminy ta osoblyvosti opodatkuvannja kryptovaljuty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Верховній Раді зареєстрували законопроект 2461 про оподаткування криптовалюти. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації у Facebook. Що відомо. Проєкт закону був розроблений блокчейн-спільнотою, Міжфракційним депутатським об’єднанням Верховної Ради України Blockchain4Ukraine, Офісом ефективного регулювання та командою Міністерства цифрової трансформації. Повного тексту законопроекту наразі немає, але Мінцифри опублікував головні нововведення. У законопроекті визначили терміни — віртуальний актив, криптоактив, операція з криптоактивами, розподілений реєстр, токен та токен-актив. Легалізація криптовалюти. 5% — ставка податку на доходи фізичних осіб для інвестиційного прибутку від продажу криптоактивів терміном на 5 років; інвестиційний прибуток від операцій з криптоактивами розраховується як позитивна різниця між доходом, отриманим платником податку від продажу криптоактиву, та його вартістю, що визначається зі суми документально підтверджених витрат на придбання та/або створення такого криптоактиву; операції з продажу криптоактивів не є об’єктом оподаткування податком на додану вартість. Нагадаємо, в Україні з’явиться офіс глобальної криптовалютної біржі Binance — міністр Федоров. Читайте також про 3 причини, чому криптовалюти на часі, а також про те як купити криптовалюту в Україні.
Реклама 👇 Замовити

У Верховній Раді зареєстрували законопроект 2461 про оподаткування криптовалюти.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації у Facebook.

💸 Законопроект 2461: легалізація криптовалюти та 5% податку 1криптовалюти ” width=”570″ height=”372″>

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Що відомо

Проєкт закону був розроблений блокчейн-спільнотою, Міжфракційним депутатським об’єднанням Верховної Ради України Blockchain4Ukraine, Офісом ефективного регулювання та командою Міністерства цифрової трансформації.

Повного тексту законопроекту наразі немає, але Мінцифри опублікував головні нововведення.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

У законопроекті визначили терміни — «віртуальний актив», «криптоактив», «операція з криптоактивами», «розподілений реєстр», «токен» та «токен-актив».

💸 Законопроект 2461: легалізація криптовалюти та 5% податку 2

Легалізація криптовалюти

  • 5% — ставка податку на доходи фізичних осіб для інвестиційного прибутку від продажу криптоактивів терміном на 5 років;
  • інвестиційний прибуток від операцій з криптоактивами розраховується як позитивна різниця між доходом, отриманим платником податку від продажу криптоактиву, та його вартістю, що визначається зі суми документально підтверджених витрат на придбання та/або створення такого криптоактиву;
  • операції з продажу криптоактивів не є об’єктом оподаткування податком на додану вартість.

Нагадаємо, в Україні з’явиться💸 Законопроект 2461: легалізація криптовалюти та 5% податку 3💰 В Україні з’явиться офіс глобальної криптовалютної біржі Binance — міністр Федоров офіс глобальної криптовалютної біржі Binance — міністр Федоров.

Читайте також про 3 причини, чому криптовалюти на часі💸 Законопроект 2461: легалізація криптовалюти та 5% податку 4💰 3 причини, чому криптовалюти — на часі, а також про те як купити💸 Законопроект 2461: легалізація криптовалюти та 5% податку 5💵 Як купити криптовалюти в Україні — 2 способи криптовалюту в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: