🎪 Cirque du Soleil показав ще одне шоу онлайн

Čytaty latynkoju
🎪 Cirque du Soleil показав ще одне шоу онлайн

Трансляція Cirque du Soleil

18 квітня відбувся ексклюзивний показ шоу ZED. Прем’єра була безкоштовною та тривала годину. Запис уже доступний на YouTube-каналі.

Як зазначається в описі трансляції, це шоу показували тільки в Токіо, тому для багатьох це стане можливістю побачити унікальну виставу.

ZED було другим постійним шоу Cirque du Soleil в Азії. Його прем’єра відбулася 1 жовтня 2008 року в тематичному парку Tokyo Disney Resort. Спеціальний цирковий намет для нього розробляли та будували протягом трьох років. Атмосфера ZED просякнута високим Ренесансом і початком ери машин, а його герої — міфічні істоти, шамани, клоуни та божества.

3 квітня Cirque du Soleil вже показував онлайн інше шоу. Зараз його можна подивитися в записі, про що ми писали?️ «Цирк дю Солей» покаже безкоштовну трансляцію найкращих вистав раніше.

Що відомо

«Цирк дю Солей» заснували у 1984 році Гі Лаліберте та Жиль Сент-Кру. Цирк відомий тим, що у виставах не беруть участь тварини, а циркове мистецтво майстерно з’єднується з музикою, химерним дизайном та хореографією.

Компанія нараховує понад чотири тисячі працівників, які працюють у різних трупах. Це дозволяє проводити вистави в різних містах одночасно. Артисти цирку виступали на 74-й церемонії вручення премії «Оскар», 50-й ювілейній церемонії «Греммі» та матчі Супер Боул XLI.

Самоізоляція — не дуже веселе заняття. Як краще проводити час вдома, ми теж знаємо і розповідаємо: