fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤝 Україна і Брюссель обговорять Green Deal в грудні на Раді асоціації

🤝 Ukraїna i Brjusseľ obgovorjať Green Deal v grudni na Radi asociaciї
У Брюсселі в середині грудня відбудеться чергове засідання Ради асоціації Україна-ЄС.  
U Brjusseli v seredyni grudnja vidbudeťsja čergove zasidannja Rady asociaciї Ukraїna-JeS.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Плани Green Deal. Про це під час онлайн-дискусії Green Deal: Ukraine needs to catch up on green energy, організованої виданням Kyiv Post і компанією ДТЕК, повідомив радник віцепремєра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Олексій Рябчин. За його словами, Україна активно залучена в процес впровадження Green Deal. Також він зазначив, що наразі в українського бізнесу багато питань, як саме Україна буде впроваджувати європейську ініціативу у свою економіку. В середині грудня відбудеться Рада асоціації. Багато представників уряду будуть присутні на цій події в Брюсселі, де буде обговорювати багато питань, серед яких й буде Green Deal.. Олексій Рябчин. Радник віцепремєра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. На думку голови DTEK Advisory Council Йохана Бастіна, впровадження Україною зеленої політики ЄС призведе економіку країни до технологічного прогресу — особливо в довгостроковій перспективі. Неминуче, але ймовірно поступове впровадження зеленої політики ЄС призведе українську економіку до технологічного прогресу: більш енергоефективних та менш забруднюючих виробництв. У деяких промислових секторах, звичайно, це призведе до втрати експортних можливостей, доходів та інших наслідків.. Йохан Бастін. Голова DTEK Advisory Council. Читатйте також: 🏭 Європейська Комісія оголосила про плани врегулювання викидів метану у 2021 році. Європейські підприємства отримають фінансову підтримку на екологічну модернізацію від місцевих урядів. Очікується, що для цього виділять 1 мільйон євро інвестицій протягом 2021-2030 років. 64% з яких складатимуть державні кошти. Екологічні проєкти та повний перехід на зелену енергетику є одними з цілей ЄС у рамках проєкту Green Deal. Що таке Green Deal. . Також ми вже раніше писали, як виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років. Чому Green Deal на часі в Україні. . Також ми вже раніше писали, як Європейський Союз виділить на оновлену карантинну Green Deal понад 1 трильйон євро. Новину підготовлено в рамках спецпроєкту за підтримки DTEK..
Реклама 👇 Замовити

Плани Green Deal

Про це під час онлайн-дискусії Green Deal: Ukraine needs to catch up on green energy, організованої виданням Kyiv Post і компанією ДТЕК, повідомив радник віцепрем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Олексій Рябчин.

За його словами, Україна активно залучена в процес впровадження Green Deal. Також він зазначив, що наразі в українського бізнесу багато питань, як саме Україна буде впроваджувати європейську ініціативу у свою економіку.

В середині грудня відбудеться Рада асоціації. Багато представників уряду будуть присутні на цій події в Брюсселі, де буде обговорювати багато питань, серед яких й буде Green Deal.

Олексій Рябчин, Радник віцепрем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

На думку голови DTEK Advisory Council Йохана Бастіна, впровадження Україною зеленої політики ЄС призведе економіку країни до технологічного прогресу — особливо в довгостроковій перспективі.

Неминуче, але ймовірно поступове впровадження зеленої політики ЄС призведе українську економіку до технологічного прогресу: більш енергоефективних та менш забруднюючих виробництв. У деяких промислових секторах, звичайно, це призведе до втрати експортних можливостей, доходів та інших наслідків.

Йохан Бастін, Голова DTEK Advisory Council
Читайте також: 🏭 Європейська Комісія оголосила про плани врегулювання викидів метану у 2021 році

Європейські підприємства отримають фінансову підтримку на екологічну модернізацію від місцевих урядів. Очікується, що для цього виділять 1 мільйон євро інвестицій протягом 2021-2030 років. 64% з яких складатимуть державні кошти.

Екологічні проєкти та повний перехід на зелену енергетику є одними з цілей ЄС у рамках проєкту Green Deal.

Що таке Green Deal

У грудні 2019 року Єврокомісія презентувала масштабну програму перетворення Європейського Союзу на вуглецево-нейтральний континент — European Green Deal. У рамках цього проєкту планують зменшити викиди СО2 на 50-55% у 2030 році, максимально посилити ефективність використання ресурсів, припинити забруднення екології та відновити біорізноманіття.

Green Deal охоплює всі сфери економічного життя та спрямований на створення нової стратегії росту, яка прагне трансформувати ЄС у справедливе та процвітаюче суспільство з сучасною ресурсоефективною та конкурентоспроможною економікою.

Проєкт Green Deal

Також ми вже раніше писали🤝 Україна і Брюссель обговорять Green Deal в грудні на Раді асоціації 1🔌 Bloomberg: виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років, як виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років.

Чому Green Deal на часі в Україні

Масштабна європейська програма Green Deal прагне перетворити Європу на перший у світі кліматично нейтральний континент. Відповідність новим правилам гри, які формує ЄС, серед яких скорочення викидів CO2 та перехід на альтернативну енергетику, є практичною реалізацією євроінтеграційного курсу України, які зможуть принести:

  • додаткові інвестиції;
  • нові можливості для українського бізнесу;
  • робочі місця.

Уряд продовжує активно працювати над удосконаленням законодавства та імплементацією європейських норм на шляху до досягнення декарбонізації та енергонезалежності.

Читайте у нашому матеріалі🤝 Україна і Брюссель обговорять Green Deal в грудні на Раді асоціації 2🌳 Green Deal у кожен дім. Як змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця, як саме змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця — Green Deal у кожен дім.

Також ми вже раніше писали🤝 Україна і Брюссель обговорять Green Deal в грудні на Раді асоціації 3♻️ Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро, як Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро.

Новину підготовлено в рамках спецпроєкту за підтримки DTEK.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: