🗺 Google Maps показуватиме захворюваність COVID-19

Čytaty latynkoju
🗺 Google Maps показуватиме захворюваність COVID-19

Google Maps та COVID-19

Як повідомила компанія у своєму блозі, вже незабаром для мобільного застосунку Google Maps вийде оновлення, яке дозволить дізнатись статистику захворюваності COVID-19 згідно з вашим місцеперебуванням.

Онлайн-мапи показуватимуть інформацію про поширення хвороби та кількість підтверджених випадків у кожній області на 100 000 людей за останні сім днів. Ділянки мапи будуть мати свої власні кольори в залежності від стану у регіоні.

Також можна буде дізнатись середню тенденцію — збільшується чи збільшується загальна захворюваність.

У компанії зазначають, що з таким оновленням люди зможуть точно планувати свій маршрут та що краще робити.

Функція Google Maps працює на базі даних Університету Джона Гопкінса, The New York Times та Вікіпедії.

Також ми вже раніше писали, як Google Maps використовуватиме технологію DeepMind для пошуку маршрутів — швидше та якісніше.

Читайте також: 🧪 МОЗ: Україна отримає вакцину проти COVID-19 від ВООЗ

Технологія DeepMind

У Google розповіли, що за допомогою технології DeepMind вдалось покращити можливості сервісу Google Maps. DeepMind розробили у лондонській лабораторії штучного інтелекту, що належить компанії Alphabet.

Розробники технології пояснили, що вона працює на базі машинного навчання, яке аналізує дані з різноманітних джерел — інформацію про дорожній рух, обмеження швидкості, дорожні роботи, а також про якість, розмір і напрямок обраної дороги.

Відтак сервіс обиратиме якіснішу дорогу для вашого маршруту, наприклад, замість ґрунтової дороги Google Maps надасть перевагу асфальтовому покриттю. Також нейронні мережі завчасно аналізують трафік на дорогах, що дозволить значно швидше дістатись необхідної точки.

Онлайн мапи можуть наперед прогнозувати стан на тій чи іншій дорозі.

Також у компанії зазначили, що через пандемію COVID-19 довелось змінювати параметри роботи сервісу, оскільки дорожній трафік по всьому світові зменшився до 50%.

Раніше ми вже писали, як Netflix надав безкоштовний доступ до деяких фільмів та серіалів — без реєстрації.