fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧠 Google Maps використовуватиме технологію DeepMind для пошуку маршрутів — швидше та якісніше

🧠 Google Maps vykorystovuvatyme tehnologiju DeepMind dlja pošuku maršrutiv — švydše ta jakisniše
Завдяки DeepMind точність роботи сервісу в деяких містах збільшилась на 50%.
Zavdjaky DeepMind točnisť roboty servisu v dejakyh mistah zbiľšylaś na 50%.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Google Maps та DeepMind. У Google розповіли, що за допомогою технології DeepMind вдалось покращити можливості сервісу Google Maps. DeepMind розробили у лондонській лабораторії штучного інтелекту, що належить компанії Alphabet. Розробники технології пояснили, що вона працює на базі машинного навчання, яке аналізує дані з різноманітних джерел — інформацію про дорожній рух, обмеження швидкості, дорожні роботи, а також про якість, розмір і напрямок обраної дороги. Відтак сервіс обиратиме якіснішу дорогу для вашого маршруту, наприклад, замість ґрунтової дороги Google Maps надасть перевагу асфальтовому покриттю. Також нейронні мережі завчасно аналізують трафік на дорогах, що дозволить значно швидше дістатись необхідної точки. Читатйте також: 🗺 Google Maps показуватиме сигнали світлофора на дорогах — перші тести. Онлайн мапи можуть наперед прогнозувати стан на тій чи іншій дорозі. Також у компанії зазначили, що через пандемію COVID-19 довелось змінювати параметри роботи сервісу, оскільки дорожній трафік по всьому світові зменшився до 50%. Раніше ми вже писали, як Netflix надав безкоштовний доступ до деяких фільмів та серіалів — без реєстрації.
Реклама 👇 Замовити

Google Maps та DeepMind

У Google розповіли, що за допомогою технології DeepMind вдалось покращити можливості сервісу Google Maps. DeepMind розробили у лондонській лабораторії штучного інтелекту, що належить компанії Alphabet.

Розробники технології пояснили, що вона працює на базі машинного навчання, яке аналізує дані з різноманітних джерел — інформацію про дорожній рух, обмеження швидкості, дорожні роботи, а також про якість, розмір і напрямок обраної дороги.

Відтак сервіс обиратиме якіснішу дорогу для вашого маршруту, наприклад, замість ґрунтової дороги Google Maps надасть перевагу асфальтовому покриттю. Також нейронні мережі завчасно аналізують трафік на дорогах, що дозволить значно швидше дістатись необхідної точки.

Читайте також: 🗺 Google Maps показуватиме сигнали світлофора на дорогах — перші тести

Онлайн мапи можуть наперед прогнозувати стан на тій чи іншій дорозі.

Також у компанії зазначили, що через пандемію COVID-19 довелось змінювати параметри роботи сервісу, оскільки дорожній трафік по всьому світові зменшився до 50%.

Раніше ми вже писали🧠 Google Maps використовуватиме технологію DeepMind для пошуку маршрутів — швидше та якісніше 2🤪 Netflix надав безкоштовний доступ до деяких фільмів та серіалів — без реєстрації, як Netflix надав безкоштовний доступ до деяких фільмів та серіалів — без реєстрації.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: