Реклама

🚗 Mercedes планує стати вуглецево-нейтральною до 2040 року

Також з'являться нові машини від автовиробника.
Čytaty latynkoju
🚗 Mercedes планує стати вуглецево-нейтральною до 2040 року
  1. Головна
  2. Техно
  3. 🚗 Mercedes планує стати вуглецево-нейтральною до 2040 року
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Також з'являться нові машини від автовиробника.

Mercedes та екологія

Нещодавно у компанії повідомили, що Mercedes має намір стати повноцінно вуглецево-нейтральною компанією. Автовиробник планує остаточно зменшити викиди шкідливих газів для навколишнього середовища.

До того ж німецький автобудівельний концерн планує, що до 2030 року понад 50% реалізованих автомобілів компанії будуть електричними або гібридними.

У рамках проєкту Ambition2039 компанія вироблятиме не тільки звичайні електрокари, а й фургони, вантажівки та автобуси.

На нашому заводі в Яворі в Польщі, де використовується енергія вітру, було доведено, що екологічність і економічна ефективність поєднуються один з одним

Ола Калленіус, Голова ради директорів Daimler AG

Планується, що виробник встановить цільові показники викидів CO2 в якості одного з ключових критеріїв при укладанні контрактів з постачальниками за всіма основними товарами.

Нещодавно в Європі збільшили? У Європі збільшили субсидії на електроавтомобілі — смішна ціна субсидії на електроавтомобілі, що зробило їх доступними майже для кожного — це стало ще одним кроком до глобальних змін та покращення навколишнього середовища для ЄС та проєкту Green Deal.

Що таке Green Deal

У грудні 2019 року Єврокомісія презентувала масштабну програму перетворення Європейського Союзу на вуглецево-нейтральний континент — European Green Deal. У рамках цього проєкту планують зменшити викиди СО2 на 50-55% у 2030 році, максимально посилити ефективність використання ресурсів, припинити забруднення екології та відновити біорізноманіття.

Green Deal охоплює всі сфери економічного життя та спрямований на створення нової стратегії росту, яка прагне трансформувати ЄС у справедливе та процвітаюче суспільство з сучасною ресурсоефективною та конкурентоспроможною економікою.

Попри те, що Україна поки не є членом ЄС, ми вже можемо не лише зробити вагомий внесок у Європейський Зелений Курс, але й отримати значні переваги у всіх вимірах: політичному, енергетичному, економічному та навіть персональному.

У цілому, згідно з проєктом Концепції «зеленого» енергетичного переходу України, який представили на початку 2020 року, ми також маємо стати повністю кліматично нейтральними до 2070 року. Проте, ця мета є менш амбітною порівняно з ЄС, а Зелений Курс може нести виклики для української економіки вже зараз. Для того, аби перетворити їх на можливості, потрібно докласти зусилля.

Чому Green Deal на часі в Україні

Масштабна європейська програма Green Deal прагне перетворити Європу на перший у світі кліматично нейтральний континент. Відповідність новим правилам гри, які формує ЄС, серед яких скорочення викидів CO2 та перехід на альтернативну енергетику, є практичною реалізацією євроінтеграційного курсу України, які зможуть принести:

  • додаткові інвестиції;
  • нові можливості для українського бізнесу;
  • робочі місця.

Уряд продовжує активно працювати над удосконаленням законодавства та імплементацією європейських норм на шляху до досягнення декарбонізації та енергонезалежності.

Читайте у нашому матеріалі? Green Deal у кожен дім. Як змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця, як саме змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця — Green Deal у кожен дім.

Також ми вже раніше писали? Tesla отримають новий акумулятор — довший термін дії, як Tesla отримають новий акумулятор — довший термін дії.

Новину підготовлено в рамках спецпроєкту за підтримки DTEK.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...