👨🏼‍💻 HugWork: в Україні запустили бота для пошуку роботи в ІТ-сфері

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💻 HugWork: в Україні запустили бота для пошуку роботи в ІТ-сфері

HugWork для пошуку роботи

Спеціального бота для пошуку роботи у сфері ІТ створила команда розробників компанії CleverStaff. Як зазначають в самій компанії, наразі є певні проблеми під час пошуку роботи в ІТ-сфері. Вакансії в соціальних мережах та просто на сайтах з пошуку роботи не мають точних критеріїв відповідно за технічним досвідом.

Саме тому потенційні працівники змушені переглядати всі вакансії одразу на декількох ресурсах, щоб знайти щось під власні можливості та потреби.

Команда CleverStaff на чолі з Володимиром Курило розробила Telegram-бота HugWork, який допомагає знайти необхідну вакансію в ІТ-сфері. Розробники оцифрували вимоги до вакансій відповідно до вимог та досвіду співробітників.

Читайте також: 👨🏼‍💻 Віддалена робота чи офіс: що обрати для технологічної команди

Наразі бот HugWork пропонує понад 1 600 вакансій в ІТ-сфері в 34 країнах. Окрім того, можна обирати як саме працювати — в офісі чи дистанційно.

Найближчим часом розробники планують додати підтримку інших мов та покращити технологію визначення вимог і пошуку відповідних пропозицій.

Також команда CleverStaff збирається додати можливість приймати вакансії одразу з декількох ресурсів — всі вони будуть зібрані в боті.

Раніше ми вже писали: