fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

✋🏻 В Україні запустили чат-бот для протидії домашньому насильству

✋🏻 V Ukraїni zapustyly čat-bot dlja protydiї domašńomu nasyľstvu
На одній платформі зібрали всі ресурси підтримки.
Na odnij platformi zibraly vsi resursy pidtrymky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Чат-бот проти насильства. Міністерство внутрішніх справ розробило спеціального бота, що допоможе швидко та оперативно відреагувати на випадки вчинення насильства. Наразі бот доступний у месенджері Telegram — @police_helpbot. У боті ви можете знайти багато функції для застереження насильства, зокрема він може виконувати такі дії: Виклик служби допомоги. Є перелік гарячих ліній підтримки та спеціальні центри соціальних служб. Безоплатна консультація щодо правової допомоги. Це можна зробити онлайн на сайті або телефоном. Пояснення, що таке домашнє насильство та як протидіяти цьому явищу. Ви можете дізнатись, хто такий кривдник, які є форми та види домашнього насильства, як можна вплинути на кривдника та які заходи протидії може вжити поліція. План при домашньому насильстві. Всього є три категорії дій в такому випадку — коли є ризик стати жертвою насильства, коли ситуація загострюється та коли домашнє насильство вже відбулося. Також раніше ми писали про те, як телеграм-бот може стати швидким та економним рішенням для барів і ресторанів в умовах карантину.
Реклама 👇 Замовити

Чат-бот проти насильства

Міністерство внутрішніх справ розробило спеціального бота, що допоможе швидко та оперативно відреагувати на випадки вчинення насильства. Наразі бот доступний у месенджері Telegram — @police_helpbot.

У боті ви можете знайти багато функції для застереження насильства, зокрема він може виконувати такі дії:

  • Виклик служби допомоги. Є перелік гарячих ліній підтримки та спеціальні центри соціальних служб.
  • Безоплатна консультація щодо правової допомоги. Це можна зробити онлайн на сайті або телефоном.
  • Пояснення, що таке домашнє насильство та як протидіяти цьому явищу. Ви можете дізнатись, хто такий кривдник, які є форми та види домашнього насильства, як можна вплинути на кривдника та які заходи протидії може вжити поліція.
  • План при домашньому насильстві. Всього є три категорії дій в такому випадку — коли є ризик стати жертвою насильства, коли ситуація загострюється та коли домашнє насильство вже відбулося.

✋🏻 В Україні запустили чат-бот для протидії домашньому насильству 1

Також раніше ми писали✋🏻 В Україні запустили чат-бот для протидії домашньому насильству 2🤖 Телеграм-бот як швидке та економне рішення для барів і ресторанів в умовах карантину про те, як телеграм-бот може стати швидким та економним рішенням для барів і ресторанів в умовах карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: