fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 В Україні створили чат-бота з допомогою для підприємців під час карантину

👨🏼‍💻 V Ukraїni stvoryly čat-bota z dopomogoju dlja pidpryjemciv pid čas karantynu
Чат розробила Торгово-промислова палата України у рамках програми розвитку Організації Об’єднаних Націй.
Čat rozrobyla Torgovo-promyslova palata Ukraїny u ramkah programy rozvytku Organizaciї Ob’jednanyh Nacij.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Чат-бот для підприємців під час карантину. За допомогою чат-боту власники мікро-, малих та середніх підприємств зможуть отримати необхідну інформацію щодо того, як можна підтримувати бізнес під час стану карантину. До того ж бот генеруватиме готові сертифікати про форс-мажорні обставини на основі інформації, яка надаватиметься користувачами. Наразі ботом вже можна скористуватись в: Telegram Facebook Viber Читатйте також: 🤑 У Києві запускається безкоштовний курс із грантами для підприємців-початківців — Капуста. Представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева повідомила, що бот через можна дізнатись про необхідні помякшувальні заходи для власників бізнесу, що посилять їхню стійкість до криз та покращити комунікацію між бізнесом та постачальниками послуг. COVID-19 спричинив небачене раніше зростання попиту на інформацію серед підприємців. Цей чат-бот пропонує інноваційне рішення, що допоможе забезпечити такий попит.. Дафіна Ґерчева. Представниця ПРООН в Україні. Відповідно до даних Торгово-промислової палати України, до 700 тисяч підприємств, де до карантину працювали 3,5-4 мільйони людей, наразі зупинили свою роботу — це складає майже 25% від усіх підприємств в країні. Чат-бот працює 24 години 7 днів на тиждень та дозволяє швидко отримати юридичну консультацію, наприклад засвідчити форс-мажорні обставини та за кілька кліків завантажити зразки документів та подати заявки онлайн.. Геннадій Чижиков. Президент ТПП України. Також ми вже раніше писали, як телеграм-бот може стати швидким та економне рішення для барів і ресторанів в умовах карантину.
Реклама 👇 Замовити

Чат-бот для підприємців під час карантину

За допомогою чат-боту власники мікро-, малих та середніх підприємств зможуть отримати необхідну інформацію щодо того, як можна підтримувати бізнес під час стану карантину. До того ж бот генеруватиме готові сертифікати про форс-мажорні обставини на основі інформації, яка надаватиметься користувачами.

Наразі ботом вже можна скористуватись в:

Читайте також: 🤑 У Києві запускається безкоштовний курс із грантами для підприємців-початківців — «Капуста»

Представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева повідомила, що бот через можна дізнатись про необхідні пом’якшувальні заходи для власників бізнесу, що посилять їхню стійкість до криз та покращити комунікацію між бізнесом та постачальниками послуг.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

COVID-19 спричинив небачене раніше зростання попиту на інформацію серед підприємців. Цей чат-бот пропонує інноваційне рішення, що допоможе забезпечити такий попит.

Дафіна Ґерчева, Представниця ПРООН в Україні

👨🏼‍💻 В Україні створили чат-бота з допомогою для підприємців під час карантину 1

Відповідно до даних Торгово-промислової палати України, до 700 тисяч підприємств, де до карантину працювали 3,5-4 мільйони людей, наразі зупинили свою роботу — це складає майже 25% від усіх підприємств в країні.

Чат-бот працює 24 години 7 днів на тиждень та дозволяє швидко отримати юридичну консультацію, наприклад засвідчити форс-мажорні обставини та за кілька кліків завантажити зразки документів та подати заявки онлайн.

Геннадій Чижиков, Президент ТПП України

Також ми вже раніше писали👨🏼‍💻 В Україні створили чат-бота з допомогою для підприємців під час карантину 2🤖 Телеграм-бот як швидке та економне рішення для барів і ресторанів в умовах карантину, як телеграм-бот може стати швидким та економне рішення для барів і ресторанів в умовах карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: