📱 Дослідження Digital 2020: понад половина людей на планеті користується соцмережами

Čytaty latynkoju
📱 Дослідження Digital 2020: понад половина людей на планеті користується соцмережами

Дослідження Digital 2020

Згідно з даними дослідження Digital 2020 від We Are Social та Hootsuite, всесвітня аудиторія соцмереж наразі складає більше половини населення планети.

Лише у цьому місяці загальне число користувачів від населення становить 51%.

За 2019 рік глобальна аудиторія соціальних мереж збільшилась на 10,5%. Щодня в соцмережах реєструються декілька мільйонів нових користувачів — 12 осіб за кожну секунду.

Найпопулярнішою соцмережею є Facebook. Щомісяця платформою користується 2,6 мільярда людей. Друге місце посів YouTube — 2 мільярди користувачів.

Така ж сама кількість людей користується месенджером WhatsApp.

В останньому кварталі зафіксували збільшення аудиторії Instagram — тепер сервіс мають більше мільярда людей. Також додались 700 мільйонів нових користувачів у LinkedIn

Окрім того, у дослідженні зазначать, що зазвичай в одного користувача є вісім облікових записів у різних соцмережах.

А середньостатистичний час, який проводять у мережах складає 2 години 22 хвилини на день.

Детально ознайомитись з результатами дослідження можна за посиланням.

Раніше Vodafone створила? Vodafone створила рейтинг областей України з використанням месенджерів та соціальних мереж рейтинг областей України з використанням месенджерів та соціальних мереж.

Рейтинг Vodafone

Компанія Vodafone склала рейтинг використання месенджерів та соціальних мереж в містах і областях України в першій половині 2020 року.

У порівнянні з тогорічним рейтингом, у новому дослідженні з’явилось більше обласних центрів і невеликих міст та сіл, що свідчить про зростання обсягів користування мобільним інтернетом по всій Україні.

Кольори, відповідні популярним соціальним мережам і месенджерам:

Читайте також: 💸 TikTok за місяць заробив більше ніж YouTube та Tinder — дослідження
  • Viber — фіолетовий;
  • WhatsApp — зелений;
  • Telegram — блакитний;
  • Instagram — вишневий;
  • Facebook — синій;
  • YouTube — червоний;
  • TikTok — чорний;
  • Likee — рожевий;
  • Snapchat — жовтий.

Рейтинг складений за результатами оцінки середнього обсягу трафіку сервісу на кожного користувача, який мешкає в даному регіоні.

Щоб максимально знизити похибку, фахівці компанії виключили населені пункти з незначною кількістю користувачів кожної соцмережі або месенджера.

Також ми вже раніше писали? У Японії запустили соцмережу без негативних коментарів — Under World, як у Японії запустили соцмережу без негативних коментарів — Under World.