Реклама

💊 Дослідження: COVID-19 робить чутливішим до антидепресантів 

Čytaty latynkoju
unsplash.com
💊 Дослідження: COVID-19 робить чутливішим до антидепресантів 
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. 💊 Дослідження: COVID-19 робить чутливішим до антидепресантів 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Науковці з Університету Сан-Раффаеле в Мілані виявили, що люди, які вже хворіли на COVID-19, є більш чутливими до антидепресантів, про це передає EurekAlert.

Дослідження вже давно показали, що коронавірус впливає й на ментальні показники людей. Крім того, через хворобу люди по всьому світу масово скаржаться на депресивні періоди протягом шести місяців після хвороби. Це називають наслідками постковідного синдрому, який мають щонайменше 20% за даними ВООЗ.

Італійські дослідники вирішили провести експеримент, аби дослідити вплив антидепресантів на людей, які вже хворіли на COVID-19. Вони зібрали групу з 58 добровольців, які мали симптоми постковідного синдрому та призначили їм лікування антидепресантами групи селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС).

Читайте також: 🧠 У США вилікували депресію за допомогою мозкового імплантату  

Зазвичай пацієнти не відчувають змін у самопочутті після курсу антидепресантів цієї групи, однак 91% волонтерів у експерименті зазначили, що відчувають себе краще вже на четвертий тиждень після початку курсу лікування.

Вчені очікували, що ліки допоможуть у цій ситуації, вони сподівались що покращення будуть принаймні у 40 з 58 пацієнтів. Однак показник виявився дещо більшим — 53 з 58 добровольця зазначили позитивні зміни.

Наразі науковці планують провести повторний експеримент з більшою кількістю добровольців.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...