🤨 Покоління Z найбільше турбується про свої особисті дані в інтернеті

Čytaty latynkoju
🤨 Покоління Z найбільше турбується про свої особисті дані в інтернеті

Особисті дані в інтернеті

Згідно з дослідженням Atlas VPN, 50% американців, що належать до покоління Z (люди народжені у 1997-2010), почуваються не дуже комфортно, коли вони діляться інформацією про своє місцезнаходження, оскільки ці дані може отримати уряд.

Ще 54% представників покоління бумерів (народжені між 1946 та 1964 роками) також зазначають, що їх турбує те, що їхні особисті дані можуть бути в інтернеті.

А 15% зумерів та 17% бумерів остаточно впевнені, що уряд контролює місцезнаходження й особисті дані. Приблизно 6% представників з кожного покоління, вважають, що це цілком нормально й безпечно.

Читайте також: 🤔 США зобов’язали Facebook, Twitter та YouTube розкрити методи збору інформації про користувачів

Міленіали (1981-1996) та покоління X (1965-1980) трохи позитивніше відносяться до того, що уряд може знати їхні особисті дані.

13% міленіалів нормально реагують на таку можливість, водночас 40% категорично проти. Серед покоління X 14% позитивно ставляться до моніторингу інформації, а інші 46% мають протилежну думку.

Особисті дані в інтернеті

Варто зазначити, що майже усі представники поколінь проти того, аби їхнє місцезнаходження передавалось уряду задля контролю розповсюдження COVID-19.

Кожне покоління відрізняється по-своєму. Врешті-решт, кожне з них виросло в різних історичних, економічних та культурних умовах, які формують їхній світогляд. Саме світогляд й впливає на те, як вони захищають свої особисті дані

Рейчел Уелч, СЕО Atlas VPN

Детально ознайомитись з дослідженням можна за посиланням.