Реклама

🤔 США зобов’язали Facebook, Twitter та YouTube розкрити методи збору інформації про користувачів

Čytaty latynkoju
🤔 США зобов’язали Facebook, Twitter та YouTube розкрити методи збору інформації про користувачів

Методи збору даних соцмереж

Федеральна торгова комісія США (FTC) видала розпорядження, яке зобов’язує Amazon, ByteDance, Discord, Facebook, Reddit, Snapchat, Twitter, WhatsApp та YouTube розповісти про свої методи збору даних про користувачів.

На це компанії мають 45 днів — протягом цього часу вони повинні відзвітувати про методи обробки інформації та використання особистих даних.

Також комісія бажає дізнатись, як саме соцмережі визначають, яку рекламу показувати користувачам, як саме вони визначають охоплення певної сторінки та чи не впливають їхні методи дослідження на неповнолітніх.

Читайте також: 🤓 44% українців вважають соцмережі найважливішим джерелом інформації — рейтинг популярності соцмереж

Установа хоче отримати інформацію, як компанії впливають на особисте життя людей та чи не переходять вони межу.

Регулятор вважає, що часом соцмережі визначають наше життя за нас — вони говорять, з ким нам розмовляти, яку інформацію бачити та загалом формують «інформаційну бульбашку» для людей, яка буде вигідною для них.

На рішення комісії вже відгукнулись деякі компанії, що готові надати свої методи збору даних. У Twitter повідомили, що готові до співпраці й вже скоро нададуть усю необхідну інформацію. Також відреагував Discord, у месенджері повідомили, що вони не показують рекламу тому немає методів монетизації на свої користувачах.