fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤡 Діти випадково знайшли баґ комп’ютера, який дозволяв користуватись ним без пароля

🤡 Dity vypadkovo znajšly bağ komp’jutera, jakyj dozvoljav korystuvatyś nym bez parolja
Про всяк випадок, краще бережіть свій комп'ютер від дітей.
Pro vsjak vypadok, krašče berežiť svij komp'juter vid ditej.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Несправності в Linux. Нещодавно користувач robo2bobo на GitHub повідомив, як його діти знайшли несправність в роботі Linux Mint. Зробили вони це цілком випадково — вони грались на компютері батька. Діти намагались хакнути його й на загальний подив у них це вийшло. Діти просто натискали навмання усі клавіші компютера — й звичайну клавіатуру, й екранну. Саме не екранній клавіатурі вони знайшли несправність, яка дозволяла користуватись компютером без розблокування. Тобто, можна було обійти пароль та інші засоби безпеки. Спочатку батькові здалось, що це був поодинокий випадок й нічого дивного не трапилось. Я намагався відтворити несправність самостійно, однак, нічого не вийшло. Напевно, для цього потрібно щонайменше чотири маленькі долоньки, аби одночасно набирати текст на екранній клавіатурі та звичайній. Користувач robo2bobo. . Читатйте також: 😈 Я вкрав біткоїни 94-річного дідуся з Австралії — як працюють онлайн-шахраї в Україні. Особистий досвід. Однак діти змогли повторити цю процедуру й повторно на очках батька отримали доступ до його компютера. Помилка в Linux Mint виникала при натисканні клавіші ē на екранній клавіатурі. Розробники вже виправили цю несправність й навіть взагалі планують додати налаштування, що дозволить не виводити екранну клавіатуру, коли компютер заблокований.
Реклама 👇 Замовити

Несправності в Linux

Нещодавно користувач robo2bobo на GitHub повідомив, як його діти знайшли несправність в роботі Linux Mint. Зробили вони це цілком випадково — вони грались на комп’ютері батька. Діти намагались «хакнути» його й на загальний подив у них це вийшло.

Діти просто натискали навмання усі клавіші комп’ютера — й звичайну клавіатуру, й екранну. Саме не екранній клавіатурі вони знайшли несправність, яка дозволяла користуватись комп’ютером без розблокування. Тобто, можна було обійти пароль та інші засоби безпеки.

Спочатку батькові здалось, що це був поодинокий випадок й нічого дивного не трапилось.

Я намагався відтворити несправність самостійно, однак, нічого не вийшло. Напевно, для цього потрібно щонайменше чотири маленькі долоньки, аби одночасно набирати текст на екранній клавіатурі та звичайній

Користувач robo2bobo
Читайте також: 😈 «Я вкрав біткоїни 94-річного дідуся з Австралії» — як працюють онлайн-шахраї в Україні. Особистий досвід

Однак діти змогли повторити цю процедуру й повторно на очках батька отримали доступ до його комп’ютера. Помилка в Linux Mint виникала при натисканні клавіші ‘ē’ на екранній клавіатурі.

Розробники вже виправили цю несправність й навіть взагалі планують додати налаштування, що дозволить не виводити екранну клавіатуру, коли комп’ютер заблокований.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: