🥷🏻 Assassin’s Creed Valhalla показала найкращий старт продажів з серії ігор

Čytaty latynkoju
🥷🏻 Assassin’s Creed Valhalla показала найкращий старт продажів з серії ігор

Реліз Assassin’s Creed Valhalla

В Ubisoft повідомили, що остання гра Assassin’s Creed Valhalla має найкращий старт з усіх ігор серії — перший тиждень виявився кращим, аніж у всіх інших ігор франшизи за аналогічний період. Також це взагалі найкращий реліз на ПК за всю історію компанії.

Раніше найпопулярнішою грою серії була третя частина Assassin’s Creed — за тиждень релізу продали більш як 3,5 мільйона копій. Наразі ще немає точних цифр про реліз Assassin’s Creed Valhalla, втім, якщо компанія заявила, що це кращий реліз, то можна очікувати, що вже продали значно більше ніж 3,5 мільйона ігор.

Однак, дуже багато гравців скаржаться на те, що гра має дуже багато недопрацювань. Наприклад, є такі сюжетні місії, які через баги навіть неможливо виконати — доводиться чекати на оновлення, де розробники виправлять ці недоліки.

Також компанія поділилась ігровою статистикою за перші дні після релізу:

Читайте також: 🪓 «Як вікінг»: Reebok презентували колекцію одягу присвячену Assassin’s Creed Valhalla
  • гравці пройшли по світу Valhalla понад 4 мільйонів кілометрів;
  • загалом відкрили більше ніж 55 мільйонів будівель для бази-поселення;
  • виграли 3,5 мільйона настільних ігор;
  • понад 1,8 мільйона гравців виграли як мінімум одну гру «хто вип’є більше»

Про гру

У квітні компанія представила⚔️ Assassin’s Creed Valhalla — Ubisoft показали перший тизер нової гри перший тизер нової частини Assassin’s Creed. Гра присвячена скандинавській міфології та нордичній тематиці, а сюжет базується на історії асасина та за сумісництвом вікінга, котрий веде свою війну проти королівств тогочасної Британії.

Раніше компанія зробила анонс першого офіційного арту гри. Його намалював у 8-годинній прямій трансляції відомий ілюстратор BossLogicВідео створення арту доступно у записі.

Ціна за Assassin’s Creed Valhalla стартує від $59,99. Сама гра доступна на Play Station 4, Play Station 5, Xbox X, Xbox One, Stadia та ПК ексклюзивно в Epic Games Store.