🪓 «Як вікінг»: Reebok презентували колекцію одягу присвячену Assassin’s Creed Valhalla

Čytaty latynkoju
🪓 «Як вікінг»: Reebok презентували колекцію одягу присвячену Assassin’s Creed Valhalla

Одяг Assassin’s Creed Valhalla від Reebok

Компанія спортивного одягу Reebok показала нову колекцію одягу за грою Assassin’s Creed Valhalla. Загалом серія одягу складається з трьох пар кросівок, двох худі, шкарпеток та кепки.

Це лише дещо видозмінений дизайн одних з найпопулярніших моделей кросівок від Reebok — CLUB C, CL LEGACY та ZIG KINETICA. За головні кольори обрали чорний та білий з бірюзовими вставками. Кросівки мають знак ордену Асасинів та логотип Reebok.

Також на них зобразили різноманітні деталі притаманні епосі вікінгів — сокири, хвилі, ворони, руни та напис Like a Viking (укр. «Як вікінг»).

01/ 03

Окрім того, в ході колаборації зробили два види худі. На першому розмістили логотип гри по центру, а на другому варіанті збоку. Худі також мають додатковий принт на спині.

А шкарпетки випустили у чорному кольорі з логотипом гри та Reebok — такий саме дизайн й на кепці.

01/ 04
Читайте також: 🤳🏻 Історія Pokemon GO: як змусити інтровертів вийти на вулицю та почати спілкуватись

Очікується, що нова колекція з’явиться вже 7 листопада в магазинах Reebok. Однак чи буде вона в Україні — наразі невідомо.

Про гру

У квітні компанія представила⚔️ Assassin’s Creed Valhalla — Ubisoft показали перший тизер нової гри перший тизер нової частини Assassin’s Creed. Гра присвячена скандинавській міфології та нордичній тематиці, а сюжет базується на історії асасина та за сумісництвом вікінга, котрий веде свою війну проти королівств тогочасної Британії.

Раніше компанія зробила анонс першого офіційного арту гри. Його намалював у 8-годинній прямій трансляції відомий ілюстратор BossLogicВідео створення арту доступно у записі.

Очікувати на вихід нової гри можна 17 листопада. Ціна за Assassin’s Creed Valhalla стартуватимє від $59,99. Сама гра буде доступна на Play Station 4, Play Station 5, Xbox X, Xbox One, Stadia та ПК ексклюзивно в Epic Games Store.