Реклама

💸 Європейський інвестбанк виділить $55,4 млн на розробку системи накопичення енергії для переробки

Це дозволить збільшити можливості зберігання енергії.
Čytaty latynkoju
unsplash.com
💸 Європейський інвестбанк виділить $55,4 млн на розробку системи накопичення енергії для переробки
  1. Головна
  2. Бізнес
  3. 💸 Європейський інвестбанк виділить $55,4 млн на розробку системи накопичення енергії для переробки
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Це дозволить збільшити можливості зберігання енергії.

Накопичення енергії для переробки

Шведська компанія Nilar та Європейський інвестиційний банк підписали кредитну угоду обсягом $55,4 мільйона. Кошти компанія спрямує на розширення і модернізацію потужностей з виробництва гібридних батарей, повідомляє ВЕІ.

Система накопичення енергії, розроблена Nilar, безпечна, оскільки в ній не використовуються горючі елементи. Її можна встановити в будинках або офісних приміщеннях. Одна з головних переваг технологій компанії — батареї не містять дефіцитних матеріалів та легко і повністю переробляються.

Через збільшення енергетики в енергобалансі країн Європи необхідно думати про зберігання електроенергії в енергосистемі. За оцінками експертів Європі необхідно мати загальну кількість накопичувачів енергії до 500 ГВт вже до 2030 року.

Читайте також: 📈 Green Deal: ЄС виділить 10 млн євро на підтримку відновлюваної енергетики в Україні

Наразі загальний обсяг накопиченої енергії в Європі за допомогою гідроакумуляторів становить близько 53 ГВт (97% від усього обсягу), чого не вистачає для інших видів енергії.

Екологічні проєкти та повний перехід на зелену енергетику є одними з цілей ЄС у рамках проєкту Green Deal.

Що таке Green Deal

У грудні 2019 року Єврокомісія презентувала масштабну програму перетворення Європейського Союзу на вуглецево-нейтральний континент — European Green Deal. У рамках цього проєкту планують зменшити викиди СО2 на 50-55% у 2030 році, максимально посилити ефективність використання ресурсів, припинити забруднення екології та відновити біорізноманіття.

Green Deal охоплює всі сфери економічного життя та спрямований на створення нової стратегії росту, яка прагне трансформувати ЄС у справедливе та процвітаюче суспільство з сучасною ресурсоефективною та конкурентоспроможною економікою.

Також ми вже раніше писали? Bloomberg: виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років, як виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років.

Чому Green Deal на часі в Україні

Масштабна європейська програма Green Deal прагне перетворити Європу на перший у світі кліматично нейтральний континент. Відповідність новим правилам гри, які формує ЄС, серед яких скорочення викидів CO2 та перехід на альтернативну енергетику, є практичною реалізацією євроінтеграційного курсу України, які зможуть принести:

  • додаткові інвестиції;
  • нові можливості для українського бізнесу;
  • робочі місця.

Уряд продовжує активно працювати над удосконаленням законодавства та імплементацією європейських норм на шляху до досягнення декарбонізації та енергонезалежності.

Читайте у нашому матеріалі? Green Deal у кожен дім. Як змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця, як саме змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця — Green Deal у кожен дім.

Також ми вже раніше писали♻️ Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро, як Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро.

Новину підготовлено в рамках спецпроєкту за підтримки DTEK.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...