Реклама

🤝 Україна та Німеччина уклали угоду про енергетичне партнерство

Це надасть Україні більше можливостей розвитку зеленої енергетики в країні.
Čytaty latynkoju
🤝 Україна та Німеччина уклали угоду про енергетичне партнерство
 1. Головна
 2. Бізнес
 3. 🤝 Україна та Німеччина уклали угоду про енергетичне партнерство
 • Сподобався пост? Став вподобайку!
 • 0
Це надасть Україні більше можливостей розвитку зеленої енергетики в країні.

Енергетичне партнерство

Нещодавно у Берліні відбулась робоча зустріч в.о. Міністра енергетики України Ольги Буславець та Федерального міністра економіки і енергетики Петера Альтмайєра, під час якої було підписано спільну міжурядову заяву між Україною та Німеччиною щодо започаткування енергетичного партнерства.

Як передає Міністерство енергетики України та Німеччина домовились посилити співпрацю із інтеграції енергетичних ринків України до ЕNTSO-E — об’єднання європейської та української енергосистем на технічному рівні.

Також домовились про:

 • Підвищення рівня енергетичної безпеки
 • Декарбонізацію економіки
 • Обміну інноваціями у енергетичних технологіях та реалізації спільних проєктів у сферах розвитку «зеленої» енергетики
 • Цифровізацію енергетичної інфраструктури та створення сучасної енергетичної системи

Підписання спільної Заяви є початком нового рівня діалогу між Україною та Німеччиною у сфері енергетики. Впевнена, що це стане імпульсом для реалізації нових стратегічно важливих проєктів з реформування вугільної галузі та трансформації вугільних регіонів, розвитку відновлюваної енергетики, зокрема, водневої, та її інтеграції в мережу, підвищення використання технологій енергоефективності у всіх секторах економіки.

Ольги Буславець, в.о. Міністра енергетики України

Наразі країни збираються спільно розвивати енергетичну трансформацію, здійснювати обмін напрацюваннями урядової політики у сфері енергетики, покращувати умови для інвестицій приватного сектору в сталу енергетику.

Використання зеленої енергії та повний перехід на неї є головною метою ЄС у рамках проєкту Green Deal.

Що таке Green Deal

У грудні 2019 року Єврокомісія презентувала масштабну програму перетворення Європейського Союзу на вуглецево-нейтральний континент — European Green Deal. У рамках цього проєкту планують зменшити викиди СО2 на 50-55% у 2030 році, максимально посилити ефективність використання ресурсів, припинити забруднення екології та відновити біорізноманіття.

Green Deal охоплює всі сфери економічного життя та спрямований на створення нової стратегії росту, яка прагне трансформувати ЄС у справедливе та процвітаюче суспільство з сучасною ресурсоефективною та конкурентоспроможною економікою.

Також ми вже раніше писали? Bloomberg: виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років, як виробництво відновлювальної енергії в світі подвоїлося за останні 5 років.

Чому Green Deal на часі в Україні

Масштабна європейська програма Green Deal прагне перетворити Європу на перший у світі кліматично нейтральний континент. Відповідність новим правилам гри, які формує ЄС, серед яких скорочення викидів CO2 та перехід на альтернативну енергетику, є практичною реалізацією євроінтеграційного курсу України, які зможуть принести:

 • додаткові інвестиції;
 • нові можливості для українського бізнесу;
 • робочі місця.

Уряд продовжує активно працювати над удосконаленням законодавства та імплементацією європейських норм на шляху до досягнення декарбонізації та енергонезалежності.

Читайте у нашому матеріалі? Green Deal у кожен дім. Як змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця, як саме змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця — Green Deal у кожен дім.

Також ми вже раніше писали♻️ Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро, як Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро.

Новину підготовлено в рамках спецпроєкту за підтримки DTEK.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...