📊 Україна потрапила до ТОП-30 технологічних країн світу — Startup Ecosystem Rankings

Čytaty latynkoju
📊 Україна потрапила до ТОП-30 технологічних країн світу — Startup Ecosystem Rankings

Дослідження Startup Ecosystem Rankings

Згідно з цьогорічним дослідженням Startup Ecosystem Rankings від компанії StartupBlink, Україна посіла 29 місце серед переліку найтехнологічніших держав світу. А організація TechUkraine повідомляє, що Київ став європейським хабом цього року.

Також столиця піднялась у рейтингу на цілі дві сходинки та тепер знаходиться на 32 місці серед технологічних столиць світу. А у європейському переліку країн Київ посів 8 місце.

Читайте також: 💸 Payoneer тепер дозволяє виводити кошти з Indiegogо — Україна стала першою

Загальна кількість міст в екосистемі стартапів України збільшилась до семи — цього року до переліку вперше потрапив Дніпро.

У дослідженні зазначають, що популярність України можна пояснити великою кількістю місцевих професіоналів, що готові розвивати свій продукт. Також одним з головних чинників стала низька вартість організації підприємництва — саме це приваблює західних інвесторів до країни.

З повним переліком найтехнологічніших країн світу можна ознайомитись за посиланням.

Startup Ecosystem Rankings — щорічне дослідження, що визначає країни та міста за певними критеріями: продуктивність, інвестиції, особливості ринку, рівень комунікації та інші чинники.

Також ми вже писали? UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік, як UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік.