fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📈 UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік

📈 UVCA provely doslidžennja pro investyciї v ukraїnśki startapy za 2019 rik
Асоціація провела огляд українського венчурного та приватного капіталу за минулий рік.
Asociacija provela ogljad ukraїnśkogo venčurnogo ta pryvatnogo kapitalu za mynulyj rik.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідження про стартапи від UVCA. Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) і компанія Делойт представили результати щорічного огляду ринку українських стартапів. Як повідомляють в асоціації, протягом останніх років можна спостерігати стабільне зростання українського інвестиційного ринку. Одним з визначних моментів ринку України стало збільшення рекордної позначки інвестицій до $1,5 мільярдів за минулий рік. Також загальний обсяг венчурних інвестицій в українські ІТ-компанії за 2019 досяг $510 мільйона, що в півтора раза перевищує максимум 2018 року. Кількість угод у 2019 році була майже такою ж, як і у 2018 році: 111 угод у порівнянні зі 115 у 2018 році. А об’єм М&А операцій (злиття та поглинання) збільшився у 18 разів. 15 угод M&A склали $460 мільйона, тоді як у 2018 році було 7 угод на суму $25,2 мільйона. Зростання обсягу інвестицій бізнес-ангелів у 7 разів у 2019 році дало прибуток у $6.1 мільйона порівняно з $0.9 мільйона у 2018 році. CEO UVCA Ольга Афанасьєва, також повідомила про гендерні особливості стартапів. . Ольга Афанасьєва. CEO Української асоціації венчурного капіталу та приватного капіталу (UVCA). Також минулий рік відзначився 29 виходами для українських інвесторів, при чому середній чек угоди зріс на 78% і склав $5,7 мільйонів. Компанії, що розробляють програмне забезпечення, стали лідерами за кількістю угод та їх обємом, посунувши онлайновий сервіс на друге місце. Обєм угод ТОП-10 виріс майже удвічі та склав $456 мільйонів, а 90% залучених інвестицій були капіталом зі США. Як повідомив лідер компанії Делойт в Україні Володимир Юмашев, Україна з кожним роком посилює свої позиції на міжнародній ІТ-арені, збільшуючи обєм інвестицій, залучених по всьому світу, і стаючи домівкою для юнікорнів та R&D хабом для іноземних компаній. . Володимир Юмашев. Партнер та лідер групи з надання послуг клієнтам у сфері ТМТ Делойт в Україні. ТОП-10 угод 2019 року. Інвестиції у зростання (growth):. GitLab, $268 млнЧитатйте також: 👨🏼‍🏫 Відбудеться безкоштовний онлайн-курс для стартапів — Think Big Online Boot Camp. Grammarly, $90 млн People.ai, $60 млн JiJi.ng, $21 млн Раунд A:. Allset, $5 млн Unstoppable Domains, $4 млн MyCredit, $3 млн AllRight, $1,5 млн Посівні інвестиції:. PromoRepublic, $2,3 млн RetargetApp, $1,5 млн Також раніше ми писали 5 порад для IT-компаній, які хочуть вийти на норвезький ринок — Підкорити північ.
Реклама 👇 Замовити

Дослідження про стартапи від UVCA

Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) і компанія «Делойт» представили результати щорічного огляду ринку українських стартапів.

Як повідомляють в асоціації, протягом останніх років можна спостерігати стабільне зростання українського інвестиційного ринку.

Одним з визначних моментів ринку України стало збільшення рекордної позначки інвестицій до $1,5 мільярдів за минулий рік. Також загальний обсяг венчурних інвестицій в українські ІТ-компанії за 2019 досяг $510 мільйона, що в півтора раза перевищує максимум 2018 року.

📈 UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік 1

Загальна статистика за 2019 рік

Кількість угод у 2019 році була майже такою ж, як і у 2018 році: 111 угод у порівнянні зі 115 у 2018 році. А об’єм М&А операцій (злиття та поглинання) збільшився у 18 разів. 15 угод M&A склали $460 мільйона, тоді як у 2018 році було 7 угод на суму $25,2 мільйона.

📈 UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік 2

Мапа стартапів України

Зростання обсягу інвестицій бізнес-ангелів у 7 разів у 2019 році дало прибуток у $6.1 мільйона порівняно з $0.9 мільйона у 2018 році.

CEO UVCA Ольга Афанасьєва, також повідомила про гендерні особливості стартапів.

Також минулий рік відзначився 29 виходами для українських інвесторів, при чому середній чек угоди зріс на 78% і склав $5,7 мільйонів. Компанії, що розробляють програмне забезпечення, стали лідерами за кількістю угод та їх об’ємом, посунувши онлайновий сервіс на друге місце. Об’єм угод ТОП-10 виріс майже удвічі та склав $456 мільйонів, а 90% залучених інвестицій були капіталом зі США.

📈 UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік 3

Інвестиції за секторами

Як повідомив лідер компанії «Делойт» в Україні Володимир Юмашев, Україна з кожним роком посилює свої позиції на міжнародній ІТ-арені, збільшуючи об’єм інвестицій, залучених по всьому світу, і стаючи домівкою для юнікорнів та R&D хабом для іноземних компаній.

ТОП-10 угод 2019 року

Інвестиції у зростання (growth):

Раунд A:

  • Allset, $5 млн
  • Unstoppable Domains, $4 млн
  • MyCredit, $3 млн
  • AllRight, $1,5 млн

Посівні інвестиції:

  • PromoRepublic, $2,3 млн
  • RetargetApp, $1,5 млн

Також раніше ми писали📈 UVCA провели дослідження про інвестиції в українські стартапи за 2019 рік 4🏔️ Підкорити північ: 5 порад для IT-компаній, які хочуть вийти на норвезький ринок 5 порад для IT-компаній, які хочуть вийти на норвезький ринок — Підкорити північ.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: