🎤 Слухайте нову ліричну пісню реперки alyona alyona — представила на концерті в Києві

Čytaty latynkoju
🎤 Слухайте нову ліричну пісню реперки alyona alyona — представила на концерті в Києві

Трек виклав на ютубі відвідувач концерту, назвавши «Я читала казку». Офіційну назву пісні alyona alyona, за словами автора відео, не повідомила. Зазначимо також, що 14 червня у виконавиці був День народження.

Як повідомила сама Альона, на написання пісні її надихнула робота в дитсадку. Загалом, на концерт у столичному «Зеленому театрі» зібралося більше 1 500 гостей, а квитки були повністю розпродані за кілька тижнів до події.

Разом із Альоною, на сцені «Зеленого театру» виступила Alina Pash — вони виконали свою спільну пісню «Падло» з альбому «Пушка». Alina Pash випустила? Alina Pash випустила другу частину дебютного альбому – слухайте другу частину своєї платівки PINTEA:MISTO у день концерту.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2423365027730097

Першому сольному концерту у Києві передували виступи у кількох українських містах в рамках презентаційного туру, зокрема у Вінниці, Івано-Франківську та Львові.

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиАльбом дня: «Пушка» від alyona alyona про її новий альбом «Пушка».

Читайте також, куди ще можна встигнути? Піти на вихідних: фестиваль OSTROV, свято фарб Холі та виставка в БУХТА ART SPACE сходити на вихідних.