fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎧 Alina Pash випустила другу частину дебютного альбому – слухайте

🎧 Alina Pash vypustyla drugu častynu debjutnogo aľbomu – sluhajte
До другої частини альбому Alina Pash під назвою Pintea:Misto  увійшло ще 10 нових пісень. Назва пов’язана з фольклорним персонажем Пинтею Хоробрим, який був «закарпатським Робін Гудом».
Do drugoї častyny aľbomu Alina Pash pid nazvoju Pintea:Misto  uvijšlo šče 10 novyh piseń. Nazva pov’jazana z foľklornym personažem Pynteju Horobrym, jakyj buv «zakarpatśkym Robin Gudom».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська співачка Alina Pash опублікувала другу частину свого дебютного альбому – Pintea:Misto. До нової частини увійшло 10 нових пісень, частина яких була записана із молодими виконавцями. 🎙️ Що каже Alina Pash. Misto – це історії сьогоднішнього дня. Бурхливе, динамічне життя у великому місті, у якому сплітаються люди, події та випадкові зустрічі. І якщо в першій частині альбому основним акцентом було етнозвучання, то лейтмотив другої частини – урбансаунд, хіп-хоп і всі його актуальні варіації, – коментує співачка. 🎧 Про альбом. Назва пов’язана з фольклорним персонажем Пинтею Хоробрим, який був закарпатським Робін Гудом. Його подвиги оспівані в піснях і казках, які розповідають, як Пинтя відбирав гроші в багатих і роздавав бідним. Легенди кажуть, що Григор Пинтя був зачарований і невразливий до всіх видів зброї, його можна було убити лише срібною кулею. Додаткової інтриги додає те, що сама Паш називає героя альбому своїм давнім родичем. https://www.youtube.com/watch?v=b9AtfZj7fKk&list=OLAK5uy_miAtGUbnKPqPpyNuyG6psMNQK02Wp2a6U Прослухати новий альбом також можна на Deezer, Apple Music та Google Music. Перша частина альбому вийшла 24 травня.
Реклама 👇 Замовити

Українська співачка Alina Pash опублікувала другу частину свого дебютного альбому – Pintea:Misto. До нової частини увійшло 10 нових пісень, частина яких була записана із молодими виконавцями.

🎙️ Що каже Alina Pash

«Misto – це історії сьогоднішнього дня. Бурхливе, динамічне життя у великому місті, у якому сплітаються люди, події та випадкові зустрічі. І якщо в першій частині альбому основним акцентом було етнозвучання, то лейтмотив другої частини – урбансаунд, хіп-хоп і всі його актуальні варіації», – коментує співачка.
Alina Pash

🎧 Про альбом

Назва пов’язана з фольклорним персонажем Пинтею Хоробрим, який був «закарпатським Робін Гудом». Його подвиги оспівані в піснях і казках, які розповідають, як Пинтя відбирав гроші в багатих і роздавав бідним.

Легенди кажуть, що Григор Пинтя був зачарований і невразливий до всіх видів зброї, його можна було убити лише срібною кулею. Додаткової інтриги додає те, що сама Паш називає героя альбому своїм давнім родичем.

Прослухати новий альбом також можна на Deezer, Apple Music та Google Music.

Перша частина альбому вийшла🎧 Alina Pash випустила другу частину дебютного альбому – слухайте 1🎧 Alina Pash випустила першу частину дебютного альбому – слухайте 24 травня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: