fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Альбом дня: «Пушка» від alyona alyona

Aľbom dnja: «Puška» vid alyona alyona
Альбом складається з 13 треків, чотири з яких alyona alyona вже публікувала раніше. Єдиною запрошеною артисткою стала Alina Pash.
Aľbom skladajeťsja z 13 trekiv, čotyry z jakyh alyona alyona vže publikuvala raniše. Jedynoju zaprošenoju artystkoju stala Alina Pash.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська реперка Альона Савраненко (alyona alyona) випустила свій перший альбом під назвою Пушка. Над ним працювали два українські лейбли — HitWonder та Rookodill`a. Альбом складається з 13 років, і включає як хіти Рибки, Голови, Відчиняй та Залишаю свій дім, так і неопубліковані раніше треки. Окрім цього, реперка записала трек із іншою сенсацію, заслуженою бітанґою української молодої сцени Alina Pash. Мені дуже подобається час, в якому я живу, бо зараз розквіт жіночого репу. І це класно, – розповідає alyona alyona в інтервю Apple Music Читатйте також: Премєра: новий трек alyona alyona на радіо Аристократи. Хоча Альона Савраненко розділяє ідеї фемінізму і бодіпозитива, вона не хоче експлуатувати їх у своїй творчості. Я не хочу гучних слів і гасел, – пояснює артистка – Один [...] репер красиво сказав: там, де є слова, нема місця для любові. Ці слова я взяла за життєвий принцип. Я не хочу говорити про бодіпозитив і гендерну рівність, я буду поступово щось робити. Це мій шлях і мій вибір. https://www.youtube.com/watch?v=7sYUZEPIb2E За її словами, головною піснею альбому є трек Вiдчиняй. Це своєрідний гімн підліткам, написаний мовою, якою вони говорять. Моє покоління не жило в Радянському Союзі. У нас інші цінності – не такі, як у наших батьків. Я пишаюся своїм поколінням. Ми прийшли та будемо творити свою історію. . . https://www.youtube.com/watch?v=2FCMJ31i8Yg Послухати альбом вже можна на Apple Music, Google Play, Deezer та Soundcloud.
Реклама 👇 Замовити

Українська реперка Альона Савраненко (alyona alyona) випустила свій перший альбом під назвою «Пушка».

Над ним працювали два українські лейбли — HitWonder та Rookodill`a.

Альбом складається з 13 років, і включає як хіти «Рибки», «Голови», «Відчиняй» та «Залишаю свій дім», так і неопубліковані раніше треки. Окрім цього, реперка записала трек із іншою сенсацію, заслуженою «бітанґою» української молодої сцени Alina Pash.

Альбом дня: «Пушка» від alyona alyona 1

«Мені дуже подобається час, в якому я живу, бо зараз розквіт жіночого репу. І це класно», – розповідає alyona alyona в інтерв’ю Apple Music

Читайте також: Прем’єра: новий трек alyona alyona на радіо «Аристократи»

Хоча Альона Савраненко розділяє ідеї фемінізму і бодіпозитива, вона не хоче експлуатувати їх у своїй творчості.

«Я не хочу гучних слів і гасел, – пояснює артистка – Один […] репер красиво сказав: там, де є слова, нема місця для любові. Ці слова я взяла за життєвий принцип. Я не хочу говорити про бодіпозитив і гендерну рівність, я буду поступово щось робити. Це мій шлях і мій вибір».

За її словами, головною піснею альбому є трек «Вiдчиняй». Це своєрідний гімн підліткам, написаний мовою, якою вони говорять.

Моє покоління не жило в Радянському Союзі. У нас інші цінності – не такі, як у наших батьків. Я пишаюся своїм поколінням. Ми прийшли та будемо творити свою історію

Послухати альбом вже можна на Apple Music, Google PlayDeezer та Soundcloud.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: