«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter

Čytaty latynkoju
«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter

За основу для Twitter-колядки онлайн-представництва міністерств, відомств та державних компаній взяли вірш Богдана-Ігоря Антонича «Коляда». Цей твір доволі добре відомий поціновувачам української літератури XX століття.

Як колядували в Twitter міністри та міністерства

«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter«Укрпошта», українські міністерства та відомства «заколядували» у Twitter

Повний текст твору

Тешуть теслі з срібла сани,
стелиться сніжиста путь.
На тих санях в синь незнану
Дитя боже повезуть.

Тешуть теслі з срібла сани,
сняться веснянії сни.
На тих санях Ясна Пані,
очі наче у сарни.

Ходить сонце у крисані,
спить слов’янськеє Дитя.
Їдуть сани, плаче Пані,
снігом стелиться життя.

(1934)

Одна з найвідоміших музичних  відеоверсій цього твору була створена в рамках проекту «Наше Різдво» 2008 року:

Нагадаємо, раніше ми розповідали про підсумки української креативної індустріїКреативні події, проекти й особистості, якими відзначився 2017-й у 2017 році. Беззаперечним рекордсменом за кількістю переглядів і шейрів став матеріал про онлайн-сервіси для вичитки та редагуванняЯк перевіряти та редагувати тексти українською мовою без помилок тексту українською мовою. Оскільки темою року, що минає, в Україні сміливо можна назвати безвізовий режим із ЄС, наступною за популярністю серед наших читачів стала інструкціяБезвіз — коротка інструкція для перших мандрівників для перших мандрівників без віз. А ще у 2017 було багато охочих дослідити своє коріння. Тому до ТОПу увійшла також новина про запуск онлайн-базиОнлайн-родовід за пару сотень років показали українцям мешканців України, народжених у період 1650-1920 років.

Не хочеться згадувати ті шалені часи, але доведеться. У 2017 році була ще одна «вірусна» річ, про яку точно чули всі. Авжеж, мова йде про спіннери. Розгорнута стаття про історію цієї дивовижної іграшкиЩо таке спіннери і чому про це всі говорять від етапу створення і до піку популярності теж зацікавила читачів Na chasi.

Також до популярних матеріалів цього року увійшли: історія українки Олі ГамоліУкраїнці у світі — Ольга: «Виграла Green Card, прийшла до тями, опинилася в Америці» про переїзд до США після виграшу в лотерею, поради з захисту правЩо робити, коли продавець вимагає показати вміст сумки, які має знати кожен покупець і різдвяна музична добірка із 17-ма версіями «Щедрика»17 версій «Щедрика» до 140-річчя композитора, що уславив Україну в світі.