fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Онлайн-родовід за пару сотень років показали українцям

Onlajn-rodovid za paru soteń rokiv pokazaly ukraїncjam
На сайті є можливість сформувати власне родове дерево. Можна також відображати свій родовід на мапі та підключати різноманітну статистику для його аналізу
Na sajti je možlyvisť sformuvaty vlasne rodove derevo. Možna takož vidobražaty svij rodovid na mapi ta pidključaty riznomanitnu statystyku dlja jogo analizu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні запрацювала онлайн-база даних про понад 2,56 мільйони мешканців України, народжених у період 1650-1920 років. Вона дозволяє українцям досліджувати власну генеалогію за прізвищем та ім’ям, діапазоном дат народження і смерті осіб. Про старт нового ресурсу повідомив керівник проекту pra.in.ua Ігор Гошовський. Як здійснюється пошук у базі. Доступ до бази є безкоштовним. На сайті є можливість зареєструватися і створити власний профіль. Після цього користувач зможе сформувати власне родове дерево. Пошук здійснюється за прізвищем та ім’ям, датами народження і смерті осіб та за географічним принципом. Користувач може переглянути існуючі списки мешканців того чи іншого населеного пункту. Система pra analytics щодня співставлятиме оновлену інформацію з бази зі створеним родоводом, і у випадку знаходження потенційних зв’язків повідомлятиме про це. Таким чином користувач матиме можливість розширювати родове дерево. Передбачено можливість відображати свій родовід на мапі, а також підключати різноманітну статистику для його аналізу. Які джерела використали дослідники. Метричні книги та сповідальні розписи, як православні, так і католицькі, а також чеських і німецьких колоністів Списки виборців у Сейм із західноукраїнських областей Присяжні списки Списки втрат вояків Австро-Угорської Армії з Галичини Списки вояків Російської армії Першої Cвітової війни Списки вояків Червоної армії, редакції 1926 року Єпархіальні відомості Волинської і Подільської губернії Списки в’язнів концтаборів Списки репресованих осіб Адресні книги міст кінця XIX – початку XX ст. Адресні та Пам’ятні книги губерній, що охоплювали терени сучасної України. Дослідники планують збільшити базу до 3 млн осіб.  Наразі до завантаження цілісним масивом готують дані про 200 тис. осіб. Для охочих долучитися до проекту передбачена можливість волонтерства. В окремому розділі виклали першу частину ще не опрацьованих сканів документів та фотокопій. Ключова відмінність нашого ресурсу – родинне дерево створює не в пустому просторі, а в інтегрованому з базою даних. Якщо буде з’являтися нова інформація, користувач матиме можливість розширювати своє родинне дерево. Є можливість візуалізації родинного дерева на карті із позначенням зон, де була найбільша концентрація родичів.. Ігор Гошовський. розробник pra.in.ua. Найближчі два тижні сайт працюватиме у режимі бета-тестування.

В Україні запрацювала онлайн-база даних про понад 2,56 мільйони мешканців України, народжених у період 1650-1920 років. Вона дозволяє українцям досліджувати власну генеалогію за прізвищем та ім’ям, діапазоном дат народження і смерті осіб. Про старт нового ресурсу повідомив керівник проекту pra.in.ua Ігор Гошовський.

Як здійснюється пошук у базі

Доступ до бази є безкоштовним. На сайті є можливість зареєструватися і створити власний профіль. Після цього користувач зможе сформувати власне родове дерево. Пошук здійснюється за прізвищем та ім’ям, датами народження і смерті осіб та за географічним принципом. Користувач може переглянути існуючі списки мешканців того чи іншого населеного пункту.

Система «pra analytics» щодня співставлятиме оновлену інформацію з бази зі створеним родоводом, і у випадку знаходження потенційних зв’язків повідомлятиме про це. Таким чином користувач матиме можливість розширювати родове дерево. Передбачено можливість відображати свій родовід на мапі, а також підключати різноманітну статистику для його аналізу.

Онлайн-родовід за пару сотень років показали українцям 1

Які джерела використали дослідники

 • Метричні книги та сповідальні розписи, як православні, так і католицькі, а також чеських і німецьких колоністів
 • Списки виборців у Сейм із західноукраїнських областей
 • Присяжні списки
 • Списки втрат вояків Австро-Угорської Армії з Галичини
 • Списки вояків Російської армії Першої Cвітової війни
 • Списки вояків Червоної армії, редакції 1926 року
 • Єпархіальні відомості Волинської і Подільської губернії
 • Списки в’язнів концтаборів
 • Списки репресованих осіб
 • Адресні книги міст кінця XIX – початку XX ст.
 • Адресні та Пам’ятні книги губерній, що охоплювали терени сучасної України.

Дослідники планують збільшити базу до 3 млн осіб.  Наразі до завантаження цілісним масивом готують дані про 200 тис. осіб. Для охочих долучитися до проекту передбачена можливість волонтерства. В окремому розділі виклали першу частину ще не опрацьованих сканів документів та фотокопій.

Ключова відмінність нашого ресурсу – родинне дерево створює не в пустому просторі, а в інтегрованому з базою даних. Якщо буде з’являтися нова інформація, користувач матиме можливість розширювати своє родинне дерево. Є можливість візуалізації родинного дерева на карті із позначенням зон, де була найбільша концентрація родичів.

Ігор Гошовський, розробник pra.in.ua

Найближчі два тижні сайт працюватиме у режимі бета-тестування.

Джерело: ZAXID.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

6 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Наталя

Доброго дня. Чи можливо знайти інформацію про Перебийніс Андрія. Року народження , на жаль, не знаю( Проживав у с.Возсіятське, Єланицького району, Миколаївської області. Помер приблизно в 1971-1972 р. Був одружений на Стецюк Тетяні Павлівні, 1925 р.н.

2
Лариса

Гринда Іван Пилипович 1907р.н. народився на території польщі в с.Бориславка, Перемишльського району, є евакуаційний лист.

3

Знайти в Чернігівщині свого прадіда Миколая Головача.

4

Я хочу в Чернігівщині свого прадіда Миколая Головача

5
Оксана

Прошу дослідити походження мого роду за прізвищем Чижишин Оксана Ігорівна 1972р н.

6

Хочу найти информацию о своём дедушке Ружанском Леонтие Станиславовича.Возможно это?

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: