fbpx

Онлайн-родовід за пару сотень років показали українцям

Čytaty latynkoju
Прочитати вголос
Зупинити читання
  В Україні запрацювала онлайн-база даних про понад 2,56 мільйони мешканців України, народжених у період 1650-1920 років. Вона дозволяє українцям досліджувати власну генеалогію за прізвищем та ім’ям, діапазоном дат народження і смерті осіб. Про старт нового ресурсу повідомив керівник проекту pra.in.ua Ігор Гошовський. Як здійснюється пошук у базі. Доступ до бази є безкоштовним. На сайті є можливість зареєструватися і створити власний профіль. Після цього користувач зможе сформувати власне родове дерево. Пошук здійснюється за прізвищем та ім’ям, датами народження і смерті осіб та за географічним принципом. Користувач може переглянути існуючі списки мешканців того чи іншого населеного пункту. Система pra analytics щодня співставлятиме оновлену інформацію з бази зі створеним родоводом, і у випадку знаходження потенційних зв’язків повідомлятиме про це. Таким чином користувач матиме можливість розширювати родове дерево. Передбачено можливість відображати свій родовід на мапі, а також підключати різноманітну статистику для його аналізу. Які джерела використали дослідники. Метричні книги та сповідальні розписи, як православні, так і католицькі, а також чеських і німецьких колоністів Списки виборців у Сейм із західноукраїнських областей Присяжні списки Списки втрат вояків Австро-Угорської Армії з Галичини Списки вояків Російської армії Першої Cвітової війни Списки вояків Червоної армії, редакції 1926 року Єпархіальні відомості Волинської і Подільської губернії Списки в’язнів концтаборів Списки репресованих осіб Адресні книги міст кінця XIX – початку XX ст. Адресні та Пам’ятні книги губерній, що охоплювали терени сучасної України. Дослідники планують збільшити базу до 3 млн осіб.  Наразі до завантаження цілісним масивом готують дані про 200 тис. осіб. Для охочих долучитися до проекту передбачена можливість волонтерства. В окремому розділі виклали першу частину ще не опрацьованих сканів документів та фотокопій. Ключова відмінність нашого ресурсу – родинне дерево створює не в пустому просторі, а в інтегрованому з базою даних. Якщо буде з’являтися нова інформація, користувач матиме можливість розширювати своє родинне дерево. Є можливість візуалізації родинного дерева на карті із позначенням зон, де була найбільша концентрація родичів.. Ігор Гошовський. розробник pra.in.ua. Найближчі два тижні сайт працюватиме у режимі бета-тестування.
На сайті є можливість сформувати власне родове дерево. Можна також відображати свій родовід на мапі та підключати різноманітну статистику для його аналізу
Реклама 👇 Замовити

В Україні запрацювала онлайн-база даних про понад 2,56 мільйони мешканців України, народжених у період 1650-1920 років. Вона дозволяє українцям досліджувати власну генеалогію за прізвищем та ім’ям, діапазоном дат народження і смерті осіб. Про старт нового ресурсу повідомив керівник проекту pra.in.ua Ігор Гошовський.

Як здійснюється пошук у базі

Доступ до бази є безкоштовним. На сайті є можливість зареєструватися і створити власний профіль. Після цього користувач зможе сформувати власне родове дерево. Пошук здійснюється за прізвищем та ім’ям, датами народження і смерті осіб та за географічним принципом. Користувач може переглянути існуючі списки мешканців того чи іншого населеного пункту.

Система «pra analytics» щодня співставлятиме оновлену інформацію з бази зі створеним родоводом, і у випадку знаходження потенційних зв’язків повідомлятиме про це. Таким чином користувач матиме можливість розширювати родове дерево. Передбачено можливість відображати свій родовід на мапі, а також підключати різноманітну статистику для його аналізу.

Онлайн-родовід за пару сотень років показали українцям 1

Які джерела використали дослідники

 • Метричні книги та сповідальні розписи, як православні, так і католицькі, а також чеських і німецьких колоністів
 • Списки виборців у Сейм із західноукраїнських областей
 • Присяжні списки
 • Списки втрат вояків Австро-Угорської Армії з Галичини
 • Списки вояків Російської армії Першої Cвітової війни
 • Списки вояків Червоної армії, редакції 1926 року
 • Єпархіальні відомості Волинської і Подільської губернії
 • Списки в’язнів концтаборів
 • Списки репресованих осіб
 • Адресні книги міст кінця XIX – початку XX ст.
 • Адресні та Пам’ятні книги губерній, що охоплювали терени сучасної України.

Дослідники планують збільшити базу до 3 млн осіб.  Наразі до завантаження цілісним масивом готують дані про 200 тис. осіб. Для охочих долучитися до проекту передбачена можливість волонтерства. В окремому розділі виклали першу частину ще не опрацьованих сканів документів та фотокопій.

Ключова відмінність нашого ресурсу – родинне дерево створює не в пустому просторі, а в інтегрованому з базою даних. Якщо буде з’являтися нова інформація, користувач матиме можливість розширювати своє родинне дерево. Є можливість візуалізації родинного дерева на карті із позначенням зон, де була найбільша концентрація родичів.

Ігор Гошовський, розробник pra.in.ua

Найближчі два тижні сайт працюватиме у режимі бета-тестування.

Джерело:ZAXID.net
онлайн-сервіси
Коментувати Поділитися

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

6 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Наталя

Доброго дня. Чи можливо знайти інформацію про Перебийніс Андрія. Року народження , на жаль, не знаю( Проживав у с.Возсіятське, Єланицького району, Миколаївської області. Помер приблизно в 1971-1972 р. Був одружений на Стецюк Тетяні Павлівні, 1925 р.н.

2
Лариса

Гринда Іван Пилипович 1907р.н. народився на території польщі в с.Бориславка, Перемишльського району, є евакуаційний лист.

3

Знайти в Чернігівщині свого прадіда Миколая Головача.

4

Я хочу в Чернігівщині свого прадіда Миколая Головача

5
Оксана

Прошу дослідити походження мого роду за прізвищем Чижишин Оксана Ігорівна 1972р н.

6

Хочу найти информацию о своём дедушке Ружанском Леонтие Станиславовича.Возможно это?

Ще