🇹🇷 Мінфін Туреччини зніме заборону та регулюватиме криптовалюту в країні

Čytaty latynkoju
🇹🇷 Мінфін Туреччини зніме заборону та регулюватиме криптовалюту в країні

Туреччина та криптовалюти

Міністерство фінансів Туреччини зніме повну заборону на криптовалюти та наразі працює над вивченням правил їх врегулювання. Про це заявив глава Центрального банку Туреччини Сахап Кавчіоглу в п’ятницю, 23 квітня.

Мінфін Туреччини планує оголосити про широкий спектр криптовалютних? Які чинники впливають на курс біткоїна? угод протягом двох тижнів.

Що будуть регулювати правила

Сахап Кавчіоглу не уточнив деталі врегулювання. Однак, він натякнув, що правила юридично визначать поняття криптовалют і те, як установи повинні їх зберігати.

Читайте також: 🤩 Binance проведе лістинг токенізованих акцій Microstrategy, Apple і Microsoft

Він сказав, що потрібне чітке врегулювання, адже значна кількість коштів залишає країну через криптовалюту. При цьому глава центробанку визнав, що не може підтвердити це певними цифрами.

Згідно зі слів Сахапа Кавчіоглу, недавнє рішення регулятора заборонити криптовалюту було необхідне для відновлення державного контролю над сектором.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Раніше редакція Na chasi повідомляла, що Центральний банк Туреччини спільно з Фінансовим управлінням готують?? Центральний банк Туреччини випустить CBDC впродовж двох років документацію для створення та запуску CBDC. Основною причиною для розвитку у найближчі два роки цифрової ліри стало різке падіння фіатної ліри на тлі стрімкого росту інфляції.