fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💥 Coinbase запускає проєкт з генерації ідей серед персоналу

💥 Coinbase zapuskaje projekt z generaciї idej sered personalu
Головна мета ініціативи від Coinbase — створити культуру інновацій та розкрити творчий потенціал співробітників.
Golovna meta iniciatyvy vid Coinbase — stvoryty kuľturu innovacij ta rozkryty tvorčyj potencial spivrobitnykiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий проєкт від Coinbase. Криптобіржа Coinbase запускає проєкт під назвою 10 Percent, за якого буде виділятися 10% вільних ресурсів на підтримку модернізації. Про це заявив директор з продуктів Coinbase Суроджіт Чаттерджі у своєму зверненні. Згідно зі словами директора, цей проєкт відповідає їхній філософії: 70% часу має бути зосереджено на основній роботі, 20% — на стратегічних ставках і 10% на інноваційних експериментах. Головна мета ініціативи — створити культуру інновацій та розкрити творчий потенціал співробітників. Для отримання ідей щодо оптимізації роботи компанії, Coinbase запросить своїх співробітників пройти невелике анкетування. Крім цього, двічі на рік компанія буде проводити Pitch Day (День ідей), в ході якого вона презентуватиме найкращі ідеї. Читатйте також: 👾 Ігровий гігант Ubisoft стане вузлом-валідатором мережі Tezos. Coinbase знаходиться в авангарді інновацій. Компанія розуміє, що є деякі ризики, тому кожен квартал вони будуть оцінювати прогрес цих проєктів і визначати їх подальший шлях. Інновації — це частина роботи кожного; чудові ідеї можуть і повинні надходити від будь-якого співробітника компанії . Суроджіт Чаттерджі. директор з продуктів Coinbase. Нагадаємо, у середу, 14 квітня стався прямий лістинг Coinbase класу А на фондовому ринку Nasdaq. Перший день Coinbase на Nasdaq завершився ринковою капіталізацією в $85,7 млрд. Акції біржі торгувалися під біржовим тікером COIN. CEO Coinbase Браян Армстронг продав майже 750 тис. акцій за три сесії, коли ціна COIN становила від $381 до $410. Дохід від продажу його акцій склав понад $290 млн. Це становить близько 1,5% його частки в компанії.
Реклама 👇 Замовити

Новий проєкт від Coinbase

Криптобіржа Coinbase запускає проєкт під назвою 10 Percent, за якого буде виділятися 10% вільних ресурсів на підтримку модернізації. Про це заявив директор з продуктів Coinbase Суроджіт Чаттерджі у своєму зверненні.

Згідно зі словами директора, цей проєкт відповідає їхній філософії: 70% часу має бути зосереджено на основній роботі, 20% — на стратегічних ставках і 10% на інноваційних експериментах.

Головна мета ініціативи — створити культуру інновацій та розкрити творчий потенціал співробітників.

Для отримання ідей щодо оптимізації роботи компанії, Coinbase запросить своїх співробітників пройти невелике анкетування. Крім цього, двічі на рік компанія буде проводити Pitch Day («День ідей»), в ході якого вона презентуватиме найкращі ідеї.

Читайте також: 👾 Ігровий гігант Ubisoft стане вузлом-валідатором мережі Tezos

Coinbase знаходиться в авангарді інновацій

Компанія розуміє, що є деякі ризики, тому кожен квартал вони будуть оцінювати прогрес цих проєктів і визначати їх подальший шлях.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Інновації — це частина роботи кожного; чудові ідеї можуть і повинні надходити від будь-якого співробітника компанії

Суроджіт Чаттерджі, директор з продуктів Coinbase

Нагадаємо, у середу, 14 квітня стався💥 Coinbase запускає проєкт з генерації ідей серед персоналу 1💰 Підсумки прямого лістинга Coinbase на Nasdaq: що сталося у перший день прямий лістинг Coinbase класу А на фондовому ринку Nasdaq. Перший день Coinbase на Nasdaq завершився ринковою капіталізацією в $85,7 млрд. Акції біржі💥 Coinbase запускає проєкт з генерації ідей серед персоналу 2📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд торгувалися під біржовим тікером COIN.

CEO Coinbase Браян Армстронг продав💥 Coinbase запускає проєкт з генерації ідей серед персоналу 3💸 Браян Армстронг і перші інвестори Coinbase продали акції COIN на $5 млрд майже 750 тис. акцій за три сесії, коли ціна COIN становила від $381 до $410. Дохід від продажу його акцій склав понад $290 млн. Це становить близько 1,5% його частки в компанії.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: Сoinbase

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: