fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇹🇷 Центральний банк Туреччини випустить CBDC впродовж двох років

🇹🇷 Centraľnyj bank Tureččyny vypustyť CBDC vprodovž dvoh rokiv
Уряд Туреччини планує укріпити економіку та уникнути інфляції шляхом створення CBDC.
Urjad Tureččyny planuje ukripyty ekonomiku ta unyknuty infljaciї šljahom stvorennja CBDC.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Альтернативні шляхи уникнення інфляції. Центральний банк Туреччини спільно з Фінансовим управлінням готують документацію для створення та запуску CBDC. Про це заявили в національному інформаційному агентстві — Sabah. Основною причиною для розвитку у найближчі два роки цифрової ліри стало різке падіння фіатної ліри на тлі стрімкого росту інфляції. Збільшення зацікавленості у громадян та накопичення криптовалюти стало причиною пошуку нових сучасних шляхів підтримання економіки. Експерти вже називають цифрові валюти центральних банків (CBDC) однієї з найважливіших тенденцій, яка визначає майбутнє грошей в найближчому десятилітті. Обмеження на криптовалюту залишилися в минулому, сьогодні багато країн розробляють CBDC та використовують таку ж технологію. Айбен Кой. Доцент Стамбульського університету комерції. Ініціативу вже підтримали бізнесмени та політики Туреччини, після того, як Visa, Mastercard та PayPal підтвердили, що популярність криптовалюти та криптобанків тільки зростатиме та стане мейнстрімом. Читатйте також: 🤩 Блокчейн Binance Smart Chain відкриває перший онлайн-хакатон. План реалізації інноваційного проєкту. На початку вересня Головне управління фінансовими інноваціями Центрального банку Турецької Республіки розмістило оголошення про пошук спеціалістів в областях блокчейну, криптології, контейнерної візуалізації, фінансової математики та цифрової обробки сигналів. Директор центрального блокчейн-дослідницького університету, доктор Бора Ердамар заявив, що важливо офіційно розпочати дослідження цифрових грошей відповідно до стратегічного плану. Туреччина готова рухатись за прикладом досвіду Китаю та Європейського Союзу щодо створення цифрового євро.
Реклама 👇 Замовити

Альтернативні шляхи уникнення інфляції

Центральний банк Туреччини спільно з Фінансовим управлінням готують документацію для створення та запуску CBDC. Про це заявили в національному інформаційному агентстві — Sabah.

Основною причиною для розвитку у найближчі два роки цифрової ліри стало різке падіння фіатної ліри на тлі стрімкого росту інфляції.

Збільшення зацікавленості у громадян та накопичення криптовалюти стало причиною пошуку нових сучасних шляхів підтримання економіки. Експерти вже називають цифрові валюти центральних банків (CBDC) однієї з найважливіших тенденцій, яка визначає майбутнє грошей в найближчому десятилітті.

Обмеження на криптовалюту залишилися в минулому, сьогодні багато країн розробляють CBDC та використовують таку ж технологію

Айбен Кой, Доцент Стамбульського університету комерції

Ініціативу вже підтримали бізнесмени та політики Туреччини, після того, як Visa, Mastercard та PayPal підтвердили, що популярність криптовалюти та криптобанків🇹🇷 Центральний банк Туреччини випустить CBDC впродовж двох років 1🏦 Що таке криптобанк? У чому різниця? тільки зростатиме та стане мейнстрімом.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 🤩 Блокчейн Binance Smart Chain відкриває перший онлайн-хакатон

План реалізації інноваційного проєкту

На початку вересня Головне управління фінансовими інноваціями Центрального банку Турецької Республіки розмістило оголошення про пошук спеціалістів в областях блокчейну, криптології, контейнерної візуалізації, фінансової математики та цифрової обробки сигналів.

Директор центрального блокчейн-дослідницького університету, доктор Бора Ердамар заявив, що важливо офіційно розпочати дослідження цифрових грошей відповідно до стратегічного плану. Туреччина готова рухатись за прикладом досвіду Китаю та Європейського Союзу щодо створення цифрового євро.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: sabah

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: