🤩 Європейський інвестиційний банк планує продавати облігації на блокчейні

Čytaty latynkoju
🤩 Європейський інвестиційний банк планує продавати облігації на блокчейні

Нові технології

Європейський інвестиційний банк (EIB) планує використовувати технологію блокчейн для випуску облігацій в євро. Про це заявив один з представників, знайомий з політикою (він просив не розголошувати свого імені) в інтерв’ю для видавництва Bloomberg.

Для цього EIB залучив інвестиційний банк? Що таке криптобанк? У чому різниця? Goldman Sachs Group Inc., іспанську фінансово-кредитну групу Banco Santander SA і французький фінансовий конгломерат Societe Generale AG.

Представник уточнив для Bloomberg, що зустрічі інвесторів почнуться з четверга, 15 квітня, 2021 року, і продовжаться протягом декількох тижнів.

Читайте також: 💰 TRON наздогнала Ethereum за обсягом стейблкоїна USDT — дослідження

Лідер інновацій

Bloomberg підкреслює, що EIB часто був в авангарді інновацій на ринках боргового капіталу Європи. Він одним з перших випустив екологічні та стійкі облігації. Також він зіставив боргові зобов’язання з новою короткостроковою ставкою євро під назвою ESTR (euro short-term rate).

Цей крок зробили після того, як президент Європейського центрального банку Крістін Лагард заявила, що вони, можливо, випустять цифрову валюту.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Деталі про те, як EIB буде використовувати блокчейн, інформатор відмовився надавати.

Експерименти з блокчейном

Однак, Європейський інвестиційний банк — не перша установа у світі, яка хоче використовувати екосистему блокчейну.

Раніше редакція Na chasi / Crypto повідомляла? Губернатор Нью-Йорка запустив паспорт вакцинації на основі блокчейну, що губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо анонсував паспорт вакцинації Excelsior Pass на основі блокчейну. Влада Німеччини також залучає? Німеччина легалізувала цінні папери на базі блокчейну — нові можливості інновації: 16 грудня вона прийняла закон, який дозволяє реєстрацію електронних цінних паперів на базі блокчейну.

Ряд емітентів по всьому світі експериментували з використанням технології блокчейну. До їх числа належить Всесвітній банк, один з найбільших банків Китаю China Construction Bank Corp., комерційна та інвестиційна банківська установа JPMorgan Chase & Co. та Національний банк Канади.

Раніше ми вже писали, що потрібно знати напередодні лістингу Coinbase на Nasdaq ? Напередодні лістингу Coinbase на Nasdaq: що потрібно знати (оновлено)

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют