fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📄 Німеччина легалізувала цінні папери на базі блокчейну — нові можливості

📄 Nimeččyna legalizuvala cinni papery na bazi blokčejnu — novi možlyvosti
Крім того, електронні цінні папери істотно скорочують витрати — не треба витрачати на процес обслуговування та сам папір.
Krim togo, elektronni cinni papery istotno skoročujuť vytraty — ne treba vytračaty na proces obslugovuvannja ta sam papir.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Блокчейн та цінні папери. Сьогодні, 16 грудня, влада Німеччини прийняла закон, який дозволяє реєстрацію електронних цінних паперів на базі блокчейну. Новий закон спрощує правила, які зобовязували власників цінних паперів документувати операції за допомогою паперових сертифікатів. Паперовий сертифікат тепер можна замінити записом в реєстрі на основі мережі блокчейну. Також можливий запис в центральному депозитарії цінних паперів або в реєстрі, який належить приватним банкам. Крім того, електронні цінні папери істотно скорочують витрати — не треба витрачати на процес обслуговування та сам папір. Читатйте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд. А де ще використовують такі технології. Нещодавно Держмитслужба підписала контракт про співпрацю з данською блокчейн-платформою TradeLens. Очікується, що за допомогою TradeLens митниця зможе відстежувати онлайн логістику контейнерів, а також бачити їх супровідні документи ще до прибуття товарів до країни. Сервіс вже допоміг відправити на перевірку контейнер, котрий мав перевищення вагу у понад 700 кілограмів. Головні особливості роботи з блокчейн-платформою полягають в тому, що тепер ризиків для контейнерних перевезень стане менше: Держмитслужба зможе аналізувати інформацію про транспортування товару з моменту появи відповідного замовлення, що повинно підвищити захищеність контейнерної логістики. Також вантажі тепер проходитимуть значно швидше, оскільки блокчейн-платформа буде повідомляти про вантажі, що потребуватимуть ретельнішої перевірки. А митне оформлення морських вантажів стане прозорішим.
Реклама 👇 Замовити

Блокчейн та цінні папери

Сьогодні, 16 грудня, влада Німеччини прийняла закон, який дозволяє реєстрацію електронних цінних паперів на базі блокчейну. Новий закон спрощує правила, які зобов’язували власників цінних паперів документувати операції за допомогою паперових сертифікатів.

Паперовий сертифікат тепер можна замінити записом в реєстрі на основі мережі блокчейну. Також можливий запис в центральному депозитарії цінних паперів або в реєстрі, який належить приватним банкам.

Крім того, електронні цінні папери істотно скорочують витрати — не треба витрачати на процес обслуговування та сам папір.

Читайте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд

А де ще використовують такі технології

Нещодавно Держмитслужба підписала контракт про співпрацю з данською блокчейн-платформою TradeLens.

Очікується, що за допомогою TradeLens митниця зможе відстежувати онлайн логістику контейнерів, а також бачити їх супровідні документи ще до прибуття товарів до країни. Сервіс вже допоміг відправити на перевірку контейнер, котрий мав перевищення вагу у понад 700 кілограмів.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

📄 Німеччина легалізувала цінні папери на базі блокчейну — нові можливості 1

Головні особливості роботи з блокчейн-платформою полягають в тому, що тепер ризиків для контейнерних перевезень стане менше: Держмитслужба зможе аналізувати інформацію про транспортування товару з моменту появи відповідного замовлення, що повинно підвищити захищеність контейнерної логістики.

Також вантажі тепер проходитимуть значно швидше, оскільки блокчейн-платформа буде повідомляти про вантажі, що потребуватимуть ретельнішої перевірки. А митне оформлення морських вантажів стане прозорішим.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: