fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤩 Губернатор Нью-Йорка запустив паспорт вакцинації на основі блокчейну

🤩 Gubernator Nju-Jorka zapustyv pasport vakcynaciї na osnovi blokčejnu
Паспорт вакцинації полегшить процес відкриття підприємств і громадських місць.
Pasport vakcynaciї polegšyť proces vidkryttja pidpryjemstv i gromadśkyh misć.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Паспорт вакцинації Excelsior Pass і блокчейн. Губернатор штату Нью-Йорк Эндрю Куомо анонсував випуск паспорта вакцинації Excelsior Pass на основі блокчейну. Інформацію повідомляє джерело останніх новин Голлівуду Deadline з державного пресрелізу. Платформа, через яку буде видаватися паспорт, є безоплатною і добровільною. Вона буде перевіряти найважливішу інформацію про Covid-19: вакцинацію проти вірусу, негативні результати тесту за допомогою QR-коду, який можна просканувати. Планується, що такий паспорт полегшить процес відкриття підприємств і громадських місць в Нью-Йорку. Читатйте також: 💰 Ринок NFT на Ethereum є надзалежним від одного проєкту — чому це погано. Цифрова технологія IBM Digital Health Pass. Як повідомляється в пресрелізі, Excelsior Pass буде подібний до посадкового талона на літак. Свій паспорт люди зможуть видрукувати або ж зберігати на смартфонах за допомогою додатка Excelsior Pass Wallet. Паспорт вакцинації заснований на цифровій блокчейн-технології IBM Digital Health Pass. Як заявляє виробник, технологія дозволяє організаціям перевіряти облікові дані про стан здоровя клієнтів і співробітників. Платформа надає дані про особу користувача, історію вакцинації та результати тестів. Цією інформацією можна ділитися безпечно і конфіденційно. Крім того, наступного тижня додаток буде доступний в спортивному комплексі Медісон-Сквер-Гарден і арені Times Union Center в Олбані (місто на північному сході США, столиця штату Нью-Йорк і округу Олбані). А 2-го квітня Excelsior Pass буде поширений на місцях проведення заходів. Економіка і здоровя. Технологія важлива, оскільки вона буде сприяти підтримці економіки та системі охорони здоровя. Жителі Нью-Йорка довели, що вони можуть слідувати рекомендаціям громадської охорони здоровя, щоб перемогти COVID. Інноваційна карта Excelsior Pass — ще один інструмент для боротьби з вірусом, що дозволить безпечно відкрити ще більше різних секторів економіки та зберегти в безпеці інформацію. Ендрю Куомо. Губернатор Нью-Йорка. На його думку, це дозволить безпечно відкрити ще більше різних секторів економіки та зберегти в безпеці інформацію.
Реклама 👇 Замовити

Паспорт вакцинації Excelsior Pass і блокчейн

Губернатор штату Нью-Йорк Эндрю Куомо анонсував випуск паспорта вакцинації Excelsior Pass на основі блокчейну. Інформацію повідомляє джерело останніх новин Голлівуду Deadline з державного пресрелізу.

Платформа, через яку буде видаватися паспорт, є безоплатною і добровільною. Вона буде перевіряти найважливішу інформацію про Covid-19: вакцинацію проти вірусу, негативні результати тесту за допомогою QR-коду, який можна просканувати.

Планується, що такий паспорт полегшить процес відкриття підприємств і громадських місць в Нью-Йорку.

Читайте також: 💰 Ринок NFT на Ethereum є надзалежним від одного проєкту — чому це погано

Цифрова технологія IBM Digital Health Pass

Як повідомляється в пресрелізі, Excelsior Pass буде подібний до посадкового талона на літак. Свій паспорт люди зможуть видрукувати або ж зберігати на смартфонах за допомогою додатка Excelsior Pass Wallet.

Паспорт вакцинації заснований на цифровій блокчейн🤩  Губернатор Нью-Йорка запустив паспорт вакцинації на основі блокчейну 1💎 Токенізуй мене повністю. Що таке токен-технології IBM Digital Health Pass. Як заявляє виробник, технологія дозволяє організаціям перевіряти облікові дані про стан здоров’я клієнтів і співробітників. Платформа надає дані про особу користувача, історію вакцинації та результати тестів. Цією інформацією можна ділитися безпечно і конфіденційно.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Крім того, наступного тижня додаток буде доступний в спортивному комплексі Медісон-Сквер-Гарден і арені Times Union Center в Олбані (місто на північному сході США, столиця штату Нью-Йорк і округу Олбані). А 2-го квітня Excelsior Pass буде поширений на місцях проведення заходів.

Економіка і здоров’я

Технологія важлива, оскільки вона буде сприяти підтримці економіки та системі охорони здоров’я.

Жителі Нью-Йорка довели, що вони можуть слідувати рекомендаціям громадської охорони здоров'я, щоб перемогти COVID. Інноваційна карта Excelsior Pass — ще один інструмент для боротьби з вірусом, що дозволить безпечно відкрити ще більше різних секторів економіки та зберегти в безпеці інформацію

Ендрю Куомо, Губернатор Нью-Йорка

На його думку, це дозволить безпечно відкрити ще більше різних секторів економіки та зберегти в безпеці інформацію.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: deadline

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: