🎥 Журнал TIME в партнерстві з Graysale зніме серіал про криптовалюту

Čytaty latynkoju
🎥 Журнал TIME в партнерстві з Graysale зніме серіал про криптовалюту

TIME співпрацює з Graysale

Американський щотижневий журнал TIME у співпраці з Graysale (фонд, який керує цифровими активами) зніме нову серію освітніх відео про криптовалюту. Про це заявив глава Graysale Майкл Зонненштайн на своїй сторінці в Twitter.

Серіал буде випущений виданням, а вийде він влітку. Однак, точна дата і назва поки не розголошуються.

Читайте також: 😱 Binance запустить токенізовані акції Tesla Inc.(TSLA) з нульовою комісією

Зарплати в біткоїнах в тренді

Майкл Зонненштайн також підкреслив, що TIME отримають оплату в біткоїнах? Які чинники впливають на курс біткоїна?. А також видання буде продовжувати тримати криптовалюту у себе на балансі.

TIME наслідує приклад компанії MicroStrategy. Остання офіційно заявила, що вони будуть платити в біткоїнах своїм директорам, які не є співробітниками компанії.

Серіали про криптовалюту набирають обертів

Однак, продукт від TIME — не перший серіал про криптовалюту. Раніше редакція Na chasi / Crypto повідомляла? Компанія Beacon Pictures зніме серіал про криптовалюти та токенізує прибуток, що американська продюсерська компанія Beacon Pictures оголосила про роботу над комедійним серіалом «Тримайся щосили» (Hold On For Dear Life). Також, знімання цього серіалу будуть фінансуватися за криптовалюту, а прибуток токенізують через токен на базі Ethеreum.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют