😱 Binance запустить токенізовані акції Tesla Inc.(TSLA) з нульовою комісією

Čytaty latynkoju
😱 Binance запустить токенізовані акції Tesla Inc.(TSLA) з нульовою комісією

Токени TSLA

Binance оголосив про запуск Binance Stock Token — токенізованих акцій компаній, що торгуються на фондових ринках.

Токени акцій дозволять користувачам торгувати роздрібненими акціями компаній просто на криптовалютній біржі без комісій. Binance Stock Token деноміновані, розраховані та забезпечені в BUSD.

Повідомляють, що першим Binance Stock Token стане Tesla Inc. (TSLA). Торгівля парою TSLA/BUSD відкриється у понеділок, 12 квітня, о 16:35. Користувачі зможуть торгувати акціями Tesla звичним чином на сайті Binance.

Читайте також: 😎 GameStop шукає аналітика з досвідом роботи в криптографії

Що дають Binance Stock Token

Binance Stock Token повністю забезпечені портфелем реальних акцій відповідних компаній, які вони представляють — тобто, Tesla Inc. в цьому випадку.

Це стосується й отримання прибутку від акцій, включно з виплатою потенційних дивідендів. Водночас власники таких токенів не мають права голосу у компаніях.

Хто може торгувати Binance Stock Token

Торгувати цими токенами можуть користувачі Binance? Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд, які пройшли другий рівень KYC? Що таке KYC та як його пройти: пройшли перевірку особистості та обличчя. Для користувачів з Німеччини потрібна перевірка KYC третього рівня (підтвердження адреси, складніша перевірка особистості, повна оцінка ризиків і анкета придатності).

Водночас торгівля цими токенами не буде доступна в Китаї, Туреччині та в інших обмежених юрисдикціях.

? Про біржу

Binance — найбільша у світі біржа цифрових активів за обсягом торгів і провідний світовий постачальник інфраструктурних рішень для індустрії блокчейну та криптовалют, що надає користувачам широкий вибір фінансових продуктів.

Сьогодні Binance — це швидкозростаюча бізнес-екосистема, яку експерти порівнюють з Google та Amazon. Екосистема Binance включає в себе торгові майданчики, навчальний та дослідницький центри, некомерційний благодійний фонд, інкубаційні програми та багато іншого.

Скористатись послугами біржі можна за посиланням. Також можна детально ознайомитись з Binance у нашому огляді? Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд.